19 Juuli 2019

 • Viidas jätkas Saksamaal oma võiduseeriat

  Eesti autosportlane Tristan Viidas võitis laupäeval Saksamaal Nürburgringil VLN meistrivõistlustel Mercedes-AMG GT4 autol neljanda etapi ning jätkab oma klassi liidrikohal.

  loe edasi

 • Shell Helix Rally Estonia võitsid Ott Tänak – Martin Järveoja

  Möödunud nädalavahetusel sõideti Otepää, Elva, Kanepi ja Kambja teedel Eesti ja Läti autoralli meistrivõistluste neljas etapp Shell Helix Rally Estonia. Maailma esimene WRC ametlik promotsiooniralli tõi Baltikumi suurima autospordisündmuse starti kokku 102 võistluspaari.

  loe edasi

 • Martin Rump võttis Jaapanis hooaja esimese võidu

  Sel nädalavahetusel Jaapanis Fuji International ringrajal toimunud Blancpain GT World Challenge Asia etapil oli Audi R8 GT3 nr. 12 ehk Martin Rump - Weiron Tan tõeliselt heas hoos, kui saavutati üldarvestuse teine ja esimene koht. 

  loe edasi

 • BMW Xtreme võitjad: „Tänane päev läks nii hästi kui võimalik!“

  „Tänane päev läks nii hästi kui võimalik!“ ütlesid täna Estonian Grand Prix'l BMW Xtreme klassis 45-minutilise kestussõidu võitnud Juha Huhtala ja Juho Siekkinen.

  loe edasi

 • Ken Torn – Kauri Pannas võitsid ERC3 Junior arvestuses Poolas sõidetud Euroopa meistrivõistluste etapi

  Kui möödunud nädalavahetusel tegi Austrias F3 MM-võistlustel suuri tegusid Jüri Vips ning Ott Tänak ja Martin Järveoja võistlesid Tallinna Lauluväljakul koduste fännide ees krosskartidel, siis kolm Eesti võistluspaari osalesid Poolas toimunud autoralli Euroopa meistrivõistluste (ERC) etapil.

  loe edasi

 • Jüri Vips võitis Austrias F3 etapi esimese sõidu

  Jüri Vips (Hitech) võitis Austrias Spielbergi ringrajal peetaval vormel-3 hooaja kolmanda etapi esimese sõidu.

  Kolmandalt positsioonilt startinud Vips tõusis liidriks kolmandas kurvis ja suutis esikohta lõpuni hoida.

  Teisena lõpetas ajasõidu kolmas mees, britt Max Fewtrell (ART), kaotades Vipsile 1,741 sekundiga ning kolmas oli esikohalt startinud Ferrari juunioride programmi kuuluv uus-meremaalane Marcus Armstrong (Prema), kaotades 2,354.

  loe edasi

 • Estonian Grand Prix esimene päev pakkus ülipõnevat võidukihutamist

  Estonian Grand Prix esimene võistluspäev täna auto24ringil pakkus ülipõnevat võidukihutamist ning nii võidusõitjad kui publik nautisid suurepärast võidusõitu soodsates tingimustes.

  Pisut jahedas, kuid enamasti päikesepaistelises ilmas sai regiooni suurimal ringrajavõistlusel nautida 12 erinevat võistlust ja ühte treeningsõitu.

  loe edasi

 • Glassdrive EDRA Nationals 2019 toimub õige pea!

  20.-21. juulil 2019 toimub Haapsalus Kiltsi lennuväljal Eesti meistrivõistluste ja Eesti kiirenduse karikasarja etapp. Lisaks EDRS Summit Racing Series, mis on Euroopa suurim võistlussari, milles on seni osalenud võistlejad 12-st riigist, ning Baltic vs. Finland Blacklist Shootout 2019. Blacklist Finland on kogukond autohuvilisi, kes on endale valmis ehitanud kiired tänavaleegaalsed autod ja neid erinevatel võistlustel ka joonele panevad.

  loe edasi

 • Shell Helix Rally Estonia 2019 võistlejate registreerimine lõpeb reedel

  Tuletame meelde, et Shell Helix Rally Estonia võistlejate registreerimine lõpeb reedel, 28.juunil kell 18:00. NB! Reede õhtul läheb ka juba trükki võistlejate nimekiri pealtvaatajate programmi jaoks.

  Kõik dokumendid ja vajalik info ralli kohta postitatakse kodulehele https://www.rallyestonia.ee/voistlejale/dokumendid/ .

  loe edasi

 • Rallikrossi EMV kolmandal etapil pidi Ligur alla vanduma Simonovile

  Täna peeti Saaremaal Kuressaare lennuväljal Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis 2019 kolmas etapp. Lennuväljale spetsiaalselt selleks võistluseks ehitatud rada, mis erandkorras oli täies ulatuses asfaldil, oli uus ja huvitav nii sõitjatele kui pealtvaatajatele.

  loe edasi

 • Rallikrossi EMV kolmandal etapil pidi Ligur alla vanduma Simonovile

  Täna peeti Saaremaal Kuressaare lennuväljal Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis 2019 kolmas etapp. Lennuväljale spetsiaalselt selleks võistluseks ehitatud rada, mis erandkorras oli täies ulatuses asfaldil, oli uus ja huvitav nii sõitjatele kui pealtvaatajatele.

  loe edasi

 • Eesti ringrajasõitjad tõusid Soomes sõidetud etapil poodiumile

  Möödunud nädalavahetusel sõideti Soomes, Botniaringil Põhja-Euroopa tsooni kestvussõidu (NEZ6H) ja Baltic Touring Car meistrivõistluste (BaTCC) teine etapp.

  Üle lahe toimunud etapil oli lisaks Läti, Leedu ja Soome võistlejatele stardis ka mitmed Eesti ringrajasõitjad, kes väga head tempot näitasid ning poodiumile tõusid.

  loe edasi

 • Grossi Toidukaubad Viru ralli võitsid Georg Gross – Raigo Mõlder

  Eesti autoralli meistrivõistluste ja Estonian Junior Challenge kolmas etapp Grossi Toidukaubad Viru ralli jätkus laupäeval seitsme kiiruskatsega. Võistlejaid ootas teisel võistluspäeval ees 81,83 katsekilomeetrit.

  Laupäeva alustasid liidrina Georg Gross – Raigo Mõlder (Ford Fiesta WRC), kes edestasid Valerii Gorban – Sergei Larensit (Mini Cooper WRC) 4,3 sekundiga. Kolmandat kohta hoidsid reedeste katsete järel Raul Jeets – Andrus Toom (Škoda Fabia R5), kes kaotasid Gross – Mõlderile 17,3 sekundiga.

  loe edasi

 • Ringraja Põhja-Euroopa kestvussõidu (NEZ6H) ja Baltic Touring Car meistrivõistlused (BaTCC) jätkuvad Soomes

  Viimastel hooaegadel on saanud tavaks, et Põhja-Euroopa kestvussõidu (NEZ6H) ja Baltic Touring Car meistrivõistlustel (BaTCC) osalejad liiguvad vaid Riia ja Pärnu vahet. Seda selleks, et pooled etappidest sõidetakse Bikernieki ringrajal ning pooled aut24ringil.

  Tänavu on see aga muutumas, sest esimest korda on Baltikumi meistrivõistlustel osalejad võtmas suuna üle lahe, Soome.

  loe edasi

 • Grossi Toidukaubad Viru ralli stardirivi avavad Ford Fiesta WRC autol sõitvad Georg Gross – Raigo Mõlder

  Reedel, 14.juunil antakse kell 17.30 Rakvere keskväljakul, Parkali promenaadil, start järjekorras 13. Grossi Toidukaubad Viru rallile. Eesti autoralli meistrivõistluste kolmandale etapile registreeris end 65 võistluspaari kuuest riigist.

  Grossi Toidukaubad Viru ralli 2019 stardirivi avavad võistluse kolmekordsed võitjad Georg Gross – Raigo Mõlder. Grossile on see Rakvere teedel esimeseks võistluseks uuel võistlusautol Ford Fiesta WRC, millega ta esimese stardi tegi mullu Saaremaa rallil.

  loe edasi

 • Dramaatilise lõpuga Balti meistrivõistlused driftimises jätsid Eesti tipu teisele kohale

  Nädalavahetusel Pärnu külje all auto24ringil toimunud Balti drifti meistrivõistluste teisel etapil "Summer Bash Baltic Drift Championship 2019" jagati meistritiitlid võrdselt kolme Balti riigi vahel. Otsustaval ringil kaotas Eesti tippdriftija ja tiitlilootus Mihkel Norman Tults mootori ülekuumenemise tõttu leedulasele Benediktas Čirbale, jäädes teiseks. Kolmanda koha poodiumil võttis lätlane Janis Jurka.

  Eelmise Baltikumi etapi võitnud Ao Vaida pidi võistluse tehnilistel põhjustel katkestama ning ei saanud kolmanda koha peale võistelda.

  loe edasi

 • Ligur võttis tugevas konkurentsis rallikrossi Eesti meistrivõistlustel etapivõidu

  Laupäeval toimus Harjumaal Vasalemmas Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis 2019 teine etapp, kus põnevust jagus finaalsõitude lõpuni. Kokku oli rajal 51 sõitjat, kes võtsid mõõtu neljas võistlusklassis, millest kahel olid juures ka juuniorklassid.

  loe edasi

 • Uus vaatus Eesti meistrivõistlusel klassis BMW Xtreme ja Eesti karikavõistlusel vormel Historic sarjas

  EMV ning ühtlasi ka FIA Põhjamaade karikasarja (NEZ) II etapp BMW Xtreme klassis toimub Soomes, Hämeenlinnas asuval ajaloolisel Ahvenisto ringrajal. Keeruline, suurte kõrgusvahedega ringrada ning ebatavaliselt kuum ilm tõotavad raskeid, kuid samas põnevaid võidusõite. 18 osalejaga võistlejaterivis on ka Sven Karuse (Reinup Motorsport) kui ka hetkel meistrivõistlusi juhtiv Gert Jugala (Est 1 Racing). Võistlussõidud toimuvad nii laupäeval kui ka pühapäeval.

  loe edasi

 • Grossi Toidukaubad Viru rallile registreerus 64 võistluspaari kuuest riigist

  Järgmisel nädalavahetusel on rohkem kui nelja kuu pikkuse pausi järel jätkumas Eesti autoralli meistrivõistlused ning Estonian Junior Challenge sari. Hooaja kolmas etapp, Grossi Toidukaubad Viru rallile, mis sõidetakse 14.-15.juunini, registreerus 64 võistluspaari kuuest riigist.

  loe edasi

 • 6.juunil toimub Ants Seileri nimelise pingi avamine

  Neljapäev 6.juunil, algusega kell 12, toimub Ants Seileri nimelise pingi avamine Pirita teel Vaprate ja teotahteliste inimeste mälestusmärgi juures.

  Pingi avamisel saavad kokku endised ja tänapäeva võidusõitjad, konstruktorid ja Formula Student Team Tallinna noored. See erakordne üritus on kui sild minevikku ja tänapäeva vahel. 

  Pingi avab Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf. Ülevaate Ants Seilerist teeb rallilegend Uno Aava.

  loe edasi

Kose rehvivahetus

06 Mai 2019
Kose rehvivahetus
Kose rehvivahetus asub aadressil Vardja tee 5, Vardja küla, Kose vald, Harjumaa Info ja broneerimine tel: 55 581 348 Küsi meilt ka rehvide pakkumist!

Topvaruosad mootoriõlid

15 Aprill 2019
Mootoriõlid: tüübid ning peale kandmine. Mootoriõli kujutab endast tehnilist vedelikku, mida kasutatakse sõidukite mootorite määrimiseks. Selle põhimõte on metallist liikuvate osade vahel hõõrdumise vähendamine, nende osade puhastamine ning korrosiooni eest kaitsmine. Peale baasõlide sisalduvad mootoriõlis sellised lisandid nagu detergendid, dispergandid, viskoossust parandavad ained, korrosiooni ning oksüdatsiooni inhibiitorid. On olemas mõned mootoriõli tüübi klassifikatsioonid, mis baseeruvad...

Uuemõisa Autokeskus sai Škoda ametlikuks teeninduspartneriks

06 Veebruar 2018
Uuemõisa autokeskuse juhataja ja Škoda sõidukite maaletooja Auto 100 AS-i juhataja kirjutasid alla lepingule, mis teeb Uuemõisa autokeskusest Škoda volitatud teeninduspartneri Läänemaal. „Me oleme selleks valmistunud pikalt, ligi aasta. Eile sai leping lõpuks alla kirjutatud ja alustame nüüd ametliku esindajana Škodade müügijärgset teenindust,“ ütles Uuemõisa Autokeskuse juhataja. Ettevõtte tegi selleks suure investeeringu, soetas diagnostikaseadmed ja...

WRC – 2018. AASTA MONTE-CARLO RALLI EELVAADE

25 Jaanuar 2018
Maailma vanim ja kuulsam Monte-Carlo ralli käivitab 2018. aasta FIA Autoralli maailmameistrivõistlused ja toimub sel aastal üks nädal hiljem kui tavaliselt (25.–28. jaanuaril). Kuigi tegu on asfaldi ralliga, siis jaanuari talvised ilmaolud garanteerivad peaaegu kindlasti kuivade ja märgade teede ning petlikult libeda jää ja lume keerulise kombinatsiooni. Kuna kõik need tingimused võivad ühel ja samal...

Facebook

Viimati lisatud üritused

Sündmused puuduvad