Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

14. augustil toimub Jaanikese uue raja testipäev

Pühapäeval, 14. augustil toimub Jaanikese Motokompleksi uue autokrossiraja testipäev, mis on avatud turvapuuriga sõidukitele.

“Valdaja on raja arendamisega palju vaeva näinud ning nüüd on aeg järele proovida, kuidas see erinevatele autodele sobib,” rääkis testi- ja treeningpäeva korraldaja Erko Sibul. “Võistlejatele tähendab see head võimalust oma tehnikat katsetada ja ka raja kohta tagasisidet anda. Liivase pinnasega raja eripära on suur kõrguste vahe ning varustatus kastmissüsteemiga.”

Testipäev on avatud kõigile turvapuuriga võistlussõidukitele alates krosskartidest kuni veoautodeni. Tingimuseks on ASN tehnilise kaardi olemasolu (välja arvatud rahvakrossiautod). Rehvivalik on vaba. “Sõidetakse eraldistardist ning autod on grupeeritud vastavalt liigile, näiteks krosskardid on rajal koos teiste krosskartidega, veokid koos veokitega jne,” lisas Sibul.

Eelregistreerimine testipäevale on avatud 12. augusti kella 19.00-ni, samas on avaldatud ka lisainfo. 14. augustil algab päev kell 8.00 tehnilise kontrolliga, sõidud algavad kell 10.00 ja kestavad kella 16.00-ni.

Tulevikus on plaanis Jaanikese autokrossirada võtta kasutusele erinevates võistlussarjades.

The post 14. augustil toimub Jaanikese uue raja testipäev appeared first on Eesti Autospordi Liit.