Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Aravetel tuleb kõrgetasemeline kardivõistlus

Laupäeval, 24. septembril Aravetel toimuvatel kardispordi Balti karikavõistlustel on oodata erakordselt tugevat konkurentsi.

“Vaadates osalejate nimekirja, julgen küll öelda, et ammuse traditsiooni taaselustamine Baltic Cupi näol on leidunud igati positiivset vastukaja. Kohal on Baltimaade kiiremad kardisõitjad,” rääkis EAL kardikomitee esimees Mart Liiksaar. “Kõige kiiremas, KZ2-klassis on kirjas koguni 19 nime ja võimalik, et tuleb veel juurde. Siiski on palve, et kõik hilisemad registreerijad annakasid endast korraldajale esimesel võimalusel märku, nii oleme nende vastuvõtuks valmis.”

Väga tugevat konkurentsi on oodata teisteski masinaklassides. “Võistlus on ühtlasi Eesti meistrivõistluste viimane etapp ning mitmed tiitlid otsustamata. Kindlasti tuleb väga põnev, hooaja finaali vääriv võidusõit.”

Balti karikavõistlustel peetakse ka riikidevahelist arvestust. Esmakordselt toimuva Country Cup´i paremusjärjestus selgitatakse iga riigi viie parema võistleja finaalsõidu lõpptulemuse punktide liitmise teel klassides Mini60, OK Junior, OK, KZ2 ja KZ2 Masters. Autasuks on rändkarikas.

Reedel algusega kell 9.00 on Aravetel kavas treeningsõidud, laupäeval algavad kvalifikatsioonid kell 10.00 ja võistlussõidud 11.30. Võistlus on ka Udo Tomanni mälestusvõistlus

The post Aravetel tuleb kõrgetasemeline kardivõistlus appeared first on Eesti Autospordi Liit.