Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Autokrossihooaeg jätkus Piiroja rajal

Autokrossi Green Pro Eesti meistrivõistlused jätkusid Piiroja rajal neljanda etapiga.

“Võistlus läks väga hästi korda, sõidud olid põnevad, publikut palju, rada pidas hästi vastu,” rääkis EAL veoautokomitee esimees Erko Sibul. “Võistluse korraldaja Rallikrossi Arneduse OÜ tegi suurepärast tööd.”

Osavõturohkeimas klassis GAZ-53 võitis Tajo Aasaroht, teine oli Tauri Toime ja kolmas lätlane Andris Ribaks. Meistrivõistluste esikolmik on enne kahte viimast etappi täpselt sama: Aasaroht on kogunud 91, Toime 76 ja Ribaks 58 punkti.

Veobagi Super klassis oli parim Markus Häidberg, järgnesid lätlane Ainars Ramats ja Martin Talv. Sarja juhib Talv 44 punktiga, Häidberg kaotab talle viie ja Mart Henning kümne punktiga.

Klassis GAZ-51/52 oli Piirojal võidukas Veiko Hirsnik, teise koha sai lätlane Bruno Leimanis ja kolmanda Marko Tiinas. Meistrivõistluste esikolmik on täpselt sama, punktid vastavalt 100, 77 ja 59.

Eesti karikavõistluste klassis SSV Sprint oli esikolmik Andrus Lutt, Toomas Veske ja Indrek Naar. Lutt on ka sarja liider (64 punkti), järgnevad Jaan Kollo (56) ja Tamur Vanker (52).

Truck Open klassi võitis Piiroja Neimo Nurmet Indrek Sepa ees. Punktitabelis on järjestus sama, Truck Open on osalenud vaid ühel etapil. Veobagi Standard osalejad Piiroja ei startinud, selles klassis juhib sarja Mardo Mäeots Andreas Sooniste ees.

Sari jätkub 26. ja 27. augustil Lätis Smiltenes, kus laupäeval on kavas eelsõidud ja pühapäeval finaalid.

The post Autokrossihooaeg jätkus Piiroja rajal appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy