Eestlaste rahvusvahelised tulemused: kõrged kohad rallis ja ringrajasõidus

Georg Linnamäe / James Morgan (Hyundai i20 N Rally2) võitsid ralli Belgia meistrivõistluste etapi, Paul Aron oli vormel 3 sarja etapi sprindis kolmas ja Ralf Aron sai Nürburgringi kestvussõitude sarja etapil klassis nii teise kui kolmanda koha.

Georg Linnamäe / James Morgan (Hyundai i20 N Rally2) võitsid Belgias sõidetud Ardennide ralli. Samal Belgia meistrivõistluste kavva kuulunud võistlusel osalesid väljaspool arvestust ka Ott Tänak / Martin Järveoja (Ford Puma Rally1).

Eesti rallisõitjad osalesid veel võistlustel Portugalis ja Horvaatias. Kevin Reimann Saraiva / Beatrix Pinto (Peugeot 208 Rally4) said Casinos do Algarve rallil juunioride konkurentsis teise koha. Romet Jürgenson / Siim Oja (Ford Fiesta Rally4) katkestasid Horvaatias toimunud Quattro River Rally – Karlovacil tehniliste probleemide tõttu.

Vormel 3 võistlussari jätkus Austraalias Melbourne´i rajal, kus Paul Aron (Prema Racing) sai sprindis kolmanda ja põhisõidus kuuenda koha. Sprindi võitis Zak O´Sullivan (Prema Racing) ja põhisõidu Gabriel Bortoleto (Trident). Sarja juhib Bortoleto 58 punktiga, Aron on 22-ga seitsmes.

Nürburgingi kestvussõitude sarja teisel etapil sai Schnitzelalm Racing, kus eestlastest osales Ralf Aron, BMW240i klassis teise kui kolmanda koha. Kahe autoga osalenud meeskonda kuulusid veel Michael Sander, Marek Böckmann ja Colin Caresani. Absoluutarvestuses olid meeskondade kohad 58. ja 59.

KCMG, kus sõidab Martin Rump (Toyota Supra GT4) oli klassis SP10 neljas. Üldjärjestuses 48. koha saanud meeskonda kuulusid veel Joshua Burdon ja Edoardo Liberati.

The post Eestlaste rahvusvahelised tulemused: kõrged kohad rallis ja ringrajasõidus appeared first on Eesti Autospordi Liit.