Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Eestlaste rahvusvahelised tulemused: Markus Kajak poodiumil, Tõnis Kasemets kümnes

Nädalavahetusel võistles viis Eesti kardisportlast Itaalias toimunud Winter Cup’il ning Tõnis Kasemets IMSA Prototype Challenge´i viimasel etapil Ameerika Ühendriikides.

Lonato kardirajal toimunud Winter Cupil saavutas Markus Kajak klassis OK kolmanda koha. Lisaks sõitis Kajak välja kiireima ringiaja. Finaali võitis mõned nädalad tagasi Campillose kardirajal klassi OK-Junior maailmameistriks kroonitud jaapanlane Kean Nakamura Berta. Võidust jäi Kajakul puudu pisut üle sekundi.

Klassis KZ2 tegi kolmest eestlastest parima tulemuse Kaspar Kallasmaa, kes oli 16. Antti Rammo oli samas klassis 30. ja Ken Oskar Algre katkestas. Noorimate masinaklassis OK-Junior võistelnud Viktor Goriainovi Winter Cup piirdus seekord eelsõitude ja 47. kohaga.

IMSA (International Motor Sports Association) sportautode sarja Prototype Challenge viimane etapi sõideti Road Atlanta rajal. Wulver Racing, kus lisaks Tõnis Kasemetsale sõidab ka Bruce Hamilton, lõpetas etapi kaheksanda kohaga. Sarja kokkuvõttes jagavad Ligier JS P320-ga sõitvad Kasemets ja Hamilton kümnendat kohta. Meeskondlikult oli Wulver Racing 12. Punktitabel on mitteametlik.