Eestlaste rahvusvahelised tulemused: ralli, drift ja rallikross

Eesti võidusõitjad osalesid nädalavahetusel rallil Itaalias ning drifti- ja rallikrossivõistlustel Lätis.

Robert Virves / Aleks Lesk (Ford Fiesta) lõpetasid Rally Citta di Scorze üldjärjestuse üheksanda kohaga ja klassi R2B võiduga. Ralli võitsid Adriano Lovisetto / Christian Cracco (Škoda Fabia).

Riias sõidetud drifti Euroopa tippsarja Drift Masters kolmandal ja neljandal etapil oli Oliver Randalu mõlemal 14. kohal. Mihkel Norman Tults kolmandal etapil 32 parema hulka ei pääsenud, neljandal oli 16. kohal. Ao Vaida ei olnud kummalgi etapil 32 parema seas.

Ehkki sõita jääb veel üks etapp, kindlustas poolakas Piotr Wiecek juba sarjavõidu. Randalu jätkab kuuendal kohal, vaid Riia etappidel osalenud Tults ja Vaida on vastavalt 42. ja 65. Viimane etapp toimub 4.-5. septembrini Gruusias.

Rallikrossi Läti meistrivõistluste teisel etapil Baroni rajal saavutas Laur Langeproon CK650 krosskartide klassis teise koha, Rait Sööt oli neljas, Karl Martin Miliste viies ja Peep Langeproon kuues. Võitis Davis Tobiass. Supercar-klassis sai Maiko Tamm (Mitsubishi Evo 9) neljanda koha, võitsi Edvards Egle (Mitsubishi Prospeed RX).