Eestlaste rahvusvahelised tulemused: rallid Soomes ja Leedus

Eesti rallisõitjad osalesid MM-etapil Soomes ja Leedus sõidetud Läti ja Leedu meistrivõistluste etapil.

Elfyn Evansi / Scott Martini (Toyota Yaris WRC) võiduga lõppenud Soome rallil said Ott Tänak / Martin Järveoja (Hyundai i20 Coupe WRC) teise koha. MM-i juhivad Sebastien Ogier ja Julien Ingrassia (Toyota Yaris WRC) 190 punktiga, Tänak ja Järveoja on 128 punktiga viiendad.

Georg Linnamäe / James Morgan lõpetasid üldjärjestuse 17. kohaga ja WRC2 arvestuse viienda tulemusega. Võitsid Teemu Suninen / Mikko Markkula (mõlemad Volkswagen Polo GTI R5). Linnamäe on punktitabelis 36 punktiga kümnes, Morgan aga kaardilugejate arvestuses 32 punktiga üheksas. Juhtidest on liider Andreas Mikkelsen (Škoda) 126 punktiga, kaardilugejatest Torstein Eriksen (Citroen) 118-ga.

WRC3 arvestuses said Egon Kaur / Silver Simm (Volkswagen Polo GTI R5) kuuenda ja Raul Jeets / Andrus Toom (Škoda Fabia Rally2 Evo) seitsmenda koha, üldjärjestuses olid nende kohad vastavalt 18. ja 19. Võitsid Emil Lindholm / Reeta Hämäläinen (Škoda Fabia Rally2 Evo). Juhtidesr on Kaur punktitabelis kaheksas (45 punkti), Jeets 22. (16 punkti), kaardilugejatest Simm seitsmes (45), Toom 15. (24). Juhtidest on liider Yohan Rossel (Citroen) 127 punktiga, kaardilugejatest Maciej Szczepaniak (Škoda) 112 punktiga.

Leedu sõidetud Aukštaitija ralli kuulus Läti ja Leedu meistrivõistluste arvestusse. Kaspar Kasari / Rainis Raidma (Ford Fiesta Rally4) saavutasid Läti meistrivõistluste klassis LRC4 esikoha.