Eestlaste rahvusvahelised tulemused: ringrajasõit, ralli ja rallikross

Eesti võidusõitjad osalesid nädalavahetusel mitmel rahvusvahelisel võistlusel. Ralli Euroopa meistrivõistluste etapp on kajastatud eraldi uudises, allpool koondülevaade teistest tulemustest.

Vormel 2 sarja etapil Prantsusmaal Paul Ricardi rajal oli Jüri Vips (Hitech GP) sprindis 11. ja põhisõidus 12. kohal, võitsid vastavalt Liam Lawson (Carlin) ja Ayumu Iwasa (DAMS). Sarja juhib Felipe Drugovich (MP Motorsport) 173 punktiga, Vips on 12. kohal 67 punktiga.

Martin Juga sai rahvusvahelise rallikrossisarja RallyX etapil Rootsis Strängnäsis krosskartide klassis 12. koha ja lõpetas sarja üheksanda tulemusega. Krosskartide NEZ-i meistrivõistluste etapil Norras Bollandsmoenis oli 125 cm3 klassis Armin Raag seitsmes ja Patrick Sarapuu 14.

Rallikrossi Läti ja Leedu meistrivõistluste etapil LaitseRallyPark´is saavutas Janno Ligur klassis Super 1600 esikoha ja Andreas Aulik oli neljas. Andri Õun oli Supercar-klassis teine ja Marko Muru Super 2000-s kolmas.

Autoralli Leedu meistrivõistluste etapil Orlen Lietuva Rally said Ott Kuurberg / Saimon Köst (Ford Fiesta R2T) klassis LARC4 kolmanda koha ja Janek Vallas / Mikk-Sander Laubert (Subaru Impreza) olid LARC5-klassis viiendad. Absoluutarvestuses olid kohad vastavalt 29. ja 19. Kuurberg/Köst jätkuvad Leedu meistrivõistlusi teisel kohal. Ralli võitsid Dominykas Butvilas / Renatas Vaitkevicius (Škoda Fabia R5).

The post Eestlaste rahvusvahelised tulemused: ringrajasõit, ralli ja rallikross appeared first on Eesti Autospordi Liit.