Ott Tänak / Martin Järveoja (Ford Puma Rally1) saavutasid Horvaatia MM-rallil teise koha, Romet Jürgenson / Siim Oja (Ford Fiesta Rally4) olid samal võistlusel Rally4 arvestuse teised. Ralf Aron (Mercedes-AMG GT) võistles Fanatec GT World Challenge etapil Itaalias.

Horvaatia ralli võitsid Elfyn Evans / Scott Martin (Toyota GR Yaris Rally1) ajaga 2:50,54,3, teise kohaga lõpetanud Ott Tänak / Martin Järveoja kaotasid neile 27 sekundit. Nelja ralli kokkuvõttes on Sebastien Ogier / Vincent Landais (Toyota GR Yaris Rally1) ja Evans/Martin võrdselt 69 punkti kogunud, Kalle Rovanperä / Jonne Halttunen (Toyota GR Yaris Rally1) kaotavad neile ühe ja Tänak/Järveoja nelja punktiga.

Samal rallil võistlesid ka Romet Jürgenson / Siim Oja, kes saavutasid Rally4 arvestuses teise koha. Võitsid Marco Oldani / Pietro D´Agostino (Peugeot 208 Rally4) ajaga 3:31.11,0, eestlased jäid neist kahe minuti ja 25,3 sekundi kaugusele. WRC2 arvestuses olid Georg Linnamäe / James Morgan (Hyundai i20 N Rally2) 13.

Ralf Aron võistles Theeba Motorspordi värvides Monzas sõidetud Fanatec GT World Challenege Europe Endurance Cupi etapil, kus tiim sai Bronze Cup arvestuses 15. koha.

Teised eestlaste rahvusvahelised tulemused on kajastatud eraldi uudistes.

The post Eestlaste rahvusvahelised tulemused: Tänaku MM-etapi teine koht, Jürgenson klassi teine, Aron GT World Challenge etapil appeared first on Eesti Autospordi Liit.