Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

EST1 Racingu sõitja Alex Reimann võitis Paul Ricardi ringrajal

Möödunud nädalavahetusel võistles Eesti tiim EST1 Racing Circuit Paul Ricardil GT Cup Open võistlusel, kus osaleti kahe Porsche GT3 Cup autoga. Auto #47 roolis oli Alex Reimann ja #77 Jori Ala-Jyrä / Indrek Jaaska.

Suurepärase sõidu tegi Alex Reimann saavutades nii AM kategoorias kui ka üldarvestuses esikoha mis on samuti esimene kord, kui GT Cup Open-il on võidutsenud Eesti sportlane ning kõlanud Eesti hümn.

Pärast edukat laupäeva tõsteti Alex Reimanni sõitja kategooria AM-ist PROAM-iks, kus ta pühapäeval võistles. Alex lõpetas PROAM-kategoorias neljandal kohal ja üldarvestuses samuti neljandal kohal.

EST1 Racingu teise Porsche roolis saavutasid Jori Ala-Jyrä ja Indrek Jaaska mõlemal päeval AM kategoorias tubli 8. koha, parandades mõlemas sõidus oma kohta stardipositsioonilt.

„EST1 Racingu jaoks oli selle nädalavahetuse võit oluline verstapost tiimi ajaloos,“ sõnas meeskonna juht Raimo Kulli. „Meeskonna pühendumus ning võidusõitjate, nagu Alex Reimanni, erakordne talent ja kirg on näide pidevast arengust ning püüdlusest olla parim.“

Järgmine etapp GT CUP Open sarjas toimub legendaarsel Monza ringrajal 22.-24. septembrini.

The post EST1 Racingu sõitja Alex Reimann võitis Paul Ricardi ringrajal appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy