×

Hoiatus

JUser: :_load: Kasutajat ID-ga 20116 ei leitud
×

Teade

Profiili lehekülg pole külastajate jaoks nähtav
Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles

If you use this site, please help carry on Motoveeb project. Thank you!

Pixel

Facebook

Auto uudised

 • Aprillis keeras ka e-autode müük Euroopas suurde langusse
  Euroopa uute sõiduautode turul valitses aprillis masendus: müük langes 74,5%. Põhjuseks nii katkenud tarneahelad, suletud tehased kui ka karmid karantiinireeglid, mis inimestel ei lubanud kodust väljuda. Martin Rinne tegi eraldi kokkuvõtte e-autode segmendist: lootus, et see karikas läheb neist mööda, luhtus: aprillis tabas müügimiinus ka elektriautosid.
 • Kuidas toimub 2 + 1 ja 2 + 2 teelõikude remontimine?
  Maanteeameti põhja teehoiu osakonna korrashoiu projektijuht Martti Lilleste selgitab, miks ka 2 + 1 ja 2 + 2 maanteelõike aeg-ajalt remontida tuleb ning kuidas seda tehakse. Suured teed saavad enim kannatada talveperioodil, kui teel on palju naastrehvidega sõidukeid. Ka temperatuuride kõikumine ei ole tee tervisele hea.
 • Kojamehed ja VW e-up! elektriauto: miks see siis ikkagi laadima ei hakanud?
  Kojamehed ehk Otto Tiidermann ja Franz Malmsten tegid proovisõitu uue Volkswagen e-up! elektriautoga. Otto sõitiski Haapsallu, plaanides laadida autot üleöö tavapistikus ja järgmisel päeval rõõmsalt Tallinna tagasi vurada. Läks teisiti: e-up! tavapistikust laadima ei hakanud. Uurisime esindusest ja kasutajatelt, mis me valesti tegime.
 • Tee elukaare etapid: projekteerimine
  Maanteeameti, Delfi ja Accelerista koostöös sündivas rubriigis „Selle suve teetööd” käsitleme lähemalt tee elukaare olulisemaid etappe: analüüsi, projekteerimist, ehitamist-remontimist ning hooldamist ja korrashoidu. Maanteeameti ida teehoiu osakonna juhataja Anti Palmi tutvustab igat etappi põhjalikumalt. Seekord vaatleme lähemalt teede projekteerimist.
 • VIDEO | Proovisõit: BMW väikseim sportdžiip X2 M35i
  BMW M-rivistusse on lisandunud esimene "väikemootor", milleks on enam kui 300 hobujõudu arendav kaheliitrine R4.