Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

FOTOD. Noored Roolis viimane etapp sõideti uuel võistlusrajal Raassillas

Noored Roolis sarja kuues, viimane etapp sõideti uuel rajal Raassillal. Võistluspäeva lõpuks oli nii mõnelegi osalejale just viimane voor kõige edukam ning üllatusi jagus nii tüdrukute kui ka poiste arvestusklassides.

Nooremas vanuserühmas just viimase sõiduvooruga poodiumile tõusnud Mia-Maria Vellamaa sõnul oli võistluspäev põnev, uudne ja huvitav: „Seekord oli väga tehniline rada, aga siiski uus ja huvitav. Sain teada, et peaksin rohkem harjutama kiiremat kätetööd ning pikematel sirgetel veelgi kiiremini sõitma.“

Sama pingeline oli ka vanema vanuserühma tüdrukute arvestus, kus võidusõit käis viimases voorus nii etapi- kui ka hooajavõidu peale. Seekord kõige kiiremat aega näidanud ning sellega ka hooajaliselt esikoha võitnud Emili Verliin sõnas, et rada oli küll võrreldes kõikide eelnevate etappidega märksa teistsugune, kuid siiski väga nauditav. Samuti on tema sõnul sarjas läbi hooaja olnud väga head juhendajad ning on palju saadud uusi teadmisi selles osas, mida sõitudes saaks teha teisiti või paremini.

Vanemas vanuserühmas poiste arvestuses seekord etapil teise koha saavutanud, kuid siiski hooaja kokkuvõttes esikohal lõpetanud Larsen Lubi sõnas, et temas on samal ajal nii kurbus kui ka rõõm: „Seekordne rada väga meeldis, oli üsna tehniline, aga samas ka kiire. Ilm oli suurepärane ja nautisin sõitu pingevabalt. Teisalt on kahju, et seekordne etapp oli minu viimane selles sarjas. Soovitan kõigil autospordihuvilistel noortel selles sarjas osaleda, kuna see annab autosõidus äärmiselt hea kogemuse. Siinkohal tänan ka kogu sarja korraldusmeeskonda läbi kõikide aastate!“.

Noored Roolis kuuenda etapi tulemused:

8 – 12astased tüdrukud: 1. Karoli Nagel 2. Keiti Eerik 3. Mia-Maria Vellamaa.

8 – 12aastased poisid: 1. Oliver Takk 2. Silver Kaasik 3. Karl Väinsaar.

13 – 15aastased tüdrukud: 1. Emili Verliin 2. Grete Mia Koha 3. Grete-Liis Tsirna.

13 – 15aastased poisid: 1. Marten Õunamaa 2. Larsen Lubi  3. Ron Kregor Kadak.

Juhendajad: 1. Gabriel Tamm 2. Taavi Niinemets 3. Maiko Tamm 4. Sten Ivanov.

The post FOTOD. Noored Roolis viimane etapp sõideti uuel võistlusrajal Raassillas appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy