Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Mercedes-AMG Customer Racing teatas 2023. aasta sõitjad, nende seas on ka Ralf Aron

Mercedes-AMG Customer Racingu ridadesse kuulub 2023. aastal 18 sõitjat, nende seas on ka Eesti võidusõitja Ralf Aron. Võistlusautoks on Mercedes-AMG GT3.

25-aastane Aron kuulub juuniorsõitjate kategooriasse (lisaks on Performance ja Expert taseme võistlejad) koos indialase Arjun Maini, sakslaste David Schumacheri ja Jusuf Owega ning austraallase Jordan Lovega. Sarjad, milles sõitjad osalevad on erinevad, Aron võistleb ADAC GT Mastersil, Fanatec GT World Challenege Europe´l ja Nürbrurgringi 24 tunni sõidus.

Theeba Motorsporti sõitjad (vasakult): Reema Juffali, Ralf Aron ja Alain Valente. Foto: Theeba Motorsport

Fanatec GT World Challenege Europe´l võistleb eestlane Theeba Motorsport´i tiimis Bronze Cup arvestuses. Võistkonnakaaslaseks on meeskonna omanik, Saudi Araabia esimene naisvõidusõitja Reema Juffali. Kestvussõitudeks liitub duoga Alain Valente. Kalender koosneb kümnest võistlusest, neist esimene toimub 21.-23. aprillini Monzas.

ADAC GT Mastersi sarjas sõidab Aron Haupt Racing Team´i värvides täishooaja koos šveitslase Alain Valentega. Kavas on 12 võidusõitu kuuel nädalavahetusel, esimene toimub 9.-11. juunini Hockenheimringil.

Nürburgingi 24 tunni sõit toimub 18.-21. maini, kuid veel ei ole selge millist tiimi Aron esindab.

Ralf Aron kuulub Mercedes-AMG Customer Racing sõitjate hulka. Foto: Mercedes-AMG

The post Mercedes-AMG Customer Racing teatas 2023. aasta sõitjad, nende seas on ka Ralf Aron appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy