Laste ja harrastajate jääraja võistlus Türil

.

Laste ja harrastajate jääraja võistlus Türil

Kose AMK ja Türi AMK on Türi tehisjärvel koostöös valmis korraldama jääraja võistluse 50cc jun, 50cc, 65cc, 85cc ja Isad (MX Hobi) klassidele.

Võistluse võimalikuks toimumisajaks oleks 1. või 8. veebruar 2015.

Võistlus oleks vastavatel klassidel EKV arvestuses.

Palume huvilistel võistlemise soovist teada anda See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või EMF-i Facebooki lehel postituse all kommentaariumis 27. jaanuari õhtuks.

Korraldaja teeb oma otsuse huviliste hulga põhjal.

Allikas: Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon
Artikkel: Laste ja harrastajate jääraja võistlus Türil

Facebook

Auto uudised

 • Aprillis keeras ka e-autode müük Euroopas suurde langusse
  Euroopa uute sõiduautode turul valitses aprillis masendus: müük langes 74,5%. Põhjuseks nii katkenud tarneahelad, suletud tehased kui ka karmid karantiinireeglid, mis inimestel ei lubanud kodust väljuda. Martin Rinne tegi eraldi kokkuvõtte e-autode segmendist: lootus, et see karikas läheb neist mööda, luhtus: aprillis tabas müügimiinus ka elektriautosid.
 • Kuidas toimub 2 + 1 ja 2 + 2 teelõikude remontimine?
  Maanteeameti põhja teehoiu osakonna korrashoiu projektijuht Martti Lilleste selgitab, miks ka 2 + 1 ja 2 + 2 maanteelõike aeg-ajalt remontida tuleb ning kuidas seda tehakse. Suured teed saavad enim kannatada talveperioodil, kui teel on palju naastrehvidega sõidukeid. Ka temperatuuride kõikumine ei ole tee tervisele hea.
 • Kojamehed ja VW e-up! elektriauto: miks see siis ikkagi laadima ei hakanud?
  Kojamehed ehk Otto Tiidermann ja Franz Malmsten tegid proovisõitu uue Volkswagen e-up! elektriautoga. Otto sõitiski Haapsallu, plaanides laadida autot üleöö tavapistikus ja järgmisel päeval rõõmsalt Tallinna tagasi vurada. Läks teisiti: e-up! tavapistikust laadima ei hakanud. Uurisime esindusest ja kasutajatelt, mis me valesti tegime.
 • Tee elukaare etapid: projekteerimine
  Maanteeameti, Delfi ja Accelerista koostöös sündivas rubriigis „Selle suve teetööd” käsitleme lähemalt tee elukaare olulisemaid etappe: analüüsi, projekteerimist, ehitamist-remontimist ning hooldamist ja korrashoidu. Maanteeameti ida teehoiu osakonna juhataja Anti Palmi tutvustab igat etappi põhjalikumalt. Seekord vaatleme lähemalt teede projekteerimist.
 • VIDEO | Proovisõit: BMW väikseim sportdžiip X2 M35i
  BMW M-rivistusse on lisandunud esimene "väikemootor", milleks on enam kui 300 hobujõudu arendav kaheliitrine R4.