Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Nädalavahetus autospordis: Jaapani ralli, Paul Aron F3 maailmakarikal, uus võistlussari, F1 ja autospordifilmid

Nädalavahetusel sõidetakse Jaapani MM-ralli, Paul Aron stardib Macau GP-l, ning alustab e-autospordi drifti Eesti meistrivõistluste sari.

E-autospordi drifti EVD Eesti meistrivõistlused algavad eeloleval pühapäeval. Sari koosneb viiest etapist, mida on võimalik jälgida Driftestonia Twitchi lehe vahendusel.

Täna/neljapäeval alanud Jaapani ralli kestab pühapäevani. Eestlastest osalevad Ott Tänak / Martin Järveoja (Ford Puma Rally1). Võistlust on võimalik jälgida TV3 kanalite ja Rally.tv vahendusel.

Paul Aron stardib vormel 3 maailmakarikavõistlustel Macaus. Ülekandeid vahendab Rahvusvahelise Autoliidu FIA Youtube´i kanal, kus on avaldatud ka täpne ajakava. F3 põhivõistluse ülekanne algab pühapäeval kell 9.00 (siin ja edaspidi Eesti ajad).

Vormel 1 MM-punktid on mängus Las Vegases. Kvalifikatsioon algab laupäeval kell 10.00 ja võistlus pühapäeval kell 8.00. Otsepilt näitavad Viaplay Sport ja F1 TV.

Jätkub PÖFF, kus laupäeval kell 18.30 linastub Apollo Coca-Cola Plazas mängufilm Ferrari ja pühapäeval kell 22.00 Apollo Solarises dokfilm Varajane kurv.

The post Nädalavahetus autospordis: Jaapani ralli, Paul Aron F3 maailmakarikal, uus võistlussari, F1 ja autospordifilmid appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy