Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Nädalavahetus autospordis: Kehala rallikross, suur driftivõitlus Riias ja palju muud

Nädalavahetusel sõidetakse Kehalas Terminal Oil rallikrossi Eesti meistrivõistluste etapp, Euroopa driftiparemik võistleb Riias ja toimub muudki põnevat.

Rallikrossi Terminal Oil Eesti meistrivõistluste viies etapp sõidetakse homme/laupäeval Kehala autospordikompleksis. Esimene võistlussõit algab kell 10.10, alates poolfinaalidest kannab sõite üle Delfi TV.

Täna/reedel algab Kihelkonnal Islands of pets Kihelkonna rahvaralli. Noorteralli Eesti meistri- ja rahvaralli EAL karikavõistluste etapil on kavas publikukatsed Orikülas, kus täna orienteeruvalt kell 17.50 teeb GAZ-51 ralliautoga demosõidu Euroopa meister Ken Torn. Katsete kaardid avaldas ajaleht Saarte Hääl ja avaldatakse ka Facebookis.

E-autospordi ralli T&K Stagetech Eesti meistrivõistlused jätkuvad Kreeka virtuaalteedel. Rada avatakse võistlusteks täna kell 17.00 ja sõita saab nädal aega.

Riias toimub täna ja homme Drift Masters GP Euroopa meistrivõistluste etapp. Sarja sõidab eestlastest täismahus kaasa Oliver Randalu, kuid Riia etapil on wild card sõitjatena kirjas ka Kevin Pesur ja Kristjan Salmre. Tasub tähele panna, et Riia võistlus on väljamüüdud ja kel piletit pole, saab võistlust jälgida näiteks Red Bull TV ja kodulehe vahendusel. Kvalifikatsioon algab täna kell 17.00 ja 32 parema sõidud laupäeval kell 15.30.

Vormel 1 MM ja vormel 2 sari (osaleb Jüri Vips) jätkuvad Ungaris Hungaroringil. Olulised kellaajad: täna – 19.30 (siin ja edaspidi Eesti ajad) F2 kvalifikatsioon; laupäev 17.00 – F1 kvalifikatsioon, 19.00 F2 sprint; pühapäev – 12.35 F2 põhisõit, 16.00 F1 Ungari GP. Sõite näitavad Viaplay Sport ja F1 TV.

Paul Aron jätkab Formula Regionali sarjas, mille etapp toimub Spa-Francorchampsi rajal. Esimene võistlussõit toimub täna kell 14.50 ja teine laupäeval kell 12.40. Võistlusi saab jälgida kodulehe vahendusel.

Elektrivormelite MM-i 13. ja 14. etapp toimuvad Londonis vastavalt laupäeval ja pühapäeval. Mõlemal päeval algab kvalifikatsioon kell 12.40 ja võistlus 17.00. Võistlust näitavad TV3 Sport Open ja Eurosport.

The post Nädalavahetus autospordis: Kehala rallikross, suur driftivõitlus Riias ja palju muud appeared first on Eesti Autospordi Liit.