Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Nädalavahetus autospordis: menukas jäärajavõistlus Viljandis ja palju muud

Nädalavahetusel sõidetakse Viljandis jäärajasõidu Eesti karikavõistluste etapp, võidu sõidetakse ka Simunas ja Aluveres. Mitmed Eesti sportlased võistlevad välismaal.

Jäärajasõidu Eesti karikavõistluste teisele etapile Viljandi järvel homme/laupäeval registreerus 173 sõitjat. Võistluse start ja finiš asuvad Viljandi supleranna lähistel. Tänavasõidurehve kasutavad klassid alustavad kell 9.15 ja piikrehvidega kell 14.10.

Homme/laupäeval algusega kell 11.00 toimub ka Simuna talvesprint ning pühapäeval algusega kell 9.50 sõidetakse Aluveres Aluvere Ringi karika I etapp, mis on ühtlasi Lõuna-Eesti karika teiseks etapiks.

Rootsis jätkub autoralli MM-etapp, kus eestlastest on lisaks Ott Tänakule / Martin Järveojale (Ford Puma Rally1), osalevad eestlastest Egon Kaur / Jakko Viilo (Škoda Fabia Rally2 evo) ning Georg Linnamäe britist kaardilugeja James Morganiga (Hyundai i20 N Rally2) ja Robert Virves portugallasest kaardilugeja Hugo Magalhaesiga (Ford Fiesta Rally2). Ajalooliste autode avrestuses võistlevad Alar Hermanson / Andre Vare (BMW 2002 Ti). Rallit on võimalik jälgida TV3 kanalite ja Rally TV vahendusel.

Homme/laupäeval toimub keskusega Gulbenes Läti meistrivõistluste etapp Sarma ralli, kuhu on samuti registreerunud mitmed Eesti ekipaažid.

MM-punktid on mängus elektrivormelitel. Indias toimuva võistluse kvalifikatsioon sõidetakse laupäeval kell 7.10 ja võistlus algab kell 11.33 (Eesti ajad). Ülekannet näitab Eurosport.

The post Nädalavahetus autospordis: menukas jäärajavõistlus Viljandis ja palju muud appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy