Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Nädalavahetus autospordis: superkross, e-autosport ja eestlaste välisstardid

Nädalavahetusel alustavad uut hooaega superkrossi karikavõistlused ning e-autospordi ringrajasõidu S-Link GT meistrivõistlused. Mitmed Eesti autosportlased stardivad välismaal.

Superkrossi uue hooaja avaetapp toimub Taali rajal pühapäeval, 22. jaanuaril algusega kell 12.00. Kavas on nii sprindi- kui krossiklasside võistlus.

E-autospordi Eesti meistrivõistlustel sõidetakse pühapäeval Paul Ricardi virtuaalrajal S-Link GT-sarja avaetapp.

Pühapäevani jätkub Monte Carlo MM-ralli, kus eestlastest võistlevad Ott Tänak / Martin Järveoja (Ford Puma Rally1). Võistlust on võimalik jälgida TV3 kanalite ja WRC+ All Live vahendusel.

Täna/reedel ja laupäeval toimuvale Rally Elverumile Norras on registreerunud eestlastest Georg Linnamäe, kelle kaardilugejaks on britt James Morgan (Hyundai i20 N Rally2) ja Robert Virves koos portugallase Hugo Magalhaesiga (Ford Fiesta Rally2). Võistlus algab täna kell 20.30 (Eesti aeg).

Pühapäevani kestvale kardispordi WSK Winter Cupile Itaalias Lonato rajal on eestlastest registreerunud Ken Oskar Algre (KZ2) ja Roland Kuklane (OK).

The post Nädalavahetus autospordis: superkross, e-autosport ja eestlaste välisstardid appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy