Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Nädalavahetus autospordis: võidusõit Missos, e-sport, kardisportlased välismaal

Sulailm põhjustas nädalavahetuse autospordikalendris hulga ärajäämisi, kuid võistlusi siiski toimub. Mitmed Eesti kardisportlased on registreerunud Itaalias ja Hispaanias toimuvatele võistlustele.

Laupäeval sõidetakse Misso rallikrossirajal Misso Karika teine ja Lõuna-Eesti Karika kolmas etapp. Tavakohaselt on kavas nii sprint kui kross. Võistlussõidud algavad kell 9.35.

E-autospordi Eesti meistrivõistlustel jätkub pühapäeval EVAL S-Link GT-sari kolmanda etapiga Hungaroringil.

Kardispordi WSK Super Master Series´i etapile tänasest/neljapäevast pühapäevani Franciacorta rajal Itaalias on eestlastest registreerunud Meryl Peldes, Roland Kuklane ja Mark Martin Loomets. Võistluse detailne ajakava ja otseülekannete kava on avaldatud kodulehel.

Pühapäevani Hispaanias Campillose rajal kestval Rotaxi Winter Cupil on Eesti sõitjatest kirjas Joel-Kaspar Jõepere, Hans Markus Narusk, Oliver Kurg, Kaur Koreinik, Tõnis-Johannes Toomingas, Siim Sepp, Paul Hamburg ja Nikita Ljubimov. Sellegi võistluse täpse ajakava ja ülekandeinfo leiate kodulehe kaudu.

The post Nädalavahetus autospordis: võidusõit Missos, e-sport, kardisportlased välismaal appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy