Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistlused algavad Alūksnes, registreerimine käib

Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste 2023. aasta hooaja avaetapp sõidetakse 20.-21. jaanuarini Lätis, Alūksnes.

Lisaks Eesti meistrivõistluste erinevates klassides osalejatele (va. EMV9 – veoautod) tulevad lõunanaabrite juures starti ka autoralli Läti meistrivõistlustel (LRC) osalejad.

Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste 2023. aasta üldjuhendiga saab tutvuda  SIIN.

Kui tänavu Estonian Junior Challenge võistlejad talverallidel ei osalenud, siis hooaega 2023 alustavad sarjas osalevad kuni 26aastased võistlejad juba Lätis sõidetaval Alūksne rallil. Estonian Junior Challenge üldjuhendiga saab tutvuda SIIN.

11. Rally Alūksne registreerumine käib täie hooga ja lõpeb 13.jaanuaril, kell 18:00. Võistlejaid ja pealtvaatajaid ootab kahe päeva jooksul 10 kiiruskatset ja 93,84 katsekilomeetrit. Pealtvaatajatele on katsed tasulised ja rallipass maksab 10 eurot.

„Tee ja rajaolud on Alūksne ümbruses väga head ja ilmaennustus näitab, et jaanuari alguses tuleb lund ja külma juurde. Tänavuse ralli katsed on nö Eesti pool, et oleks sealt poolt tulevatele pealtvaatajatele lähemal tulla oma lemmikutele kaasa elama,“ sõnas Alūksne ralli pressiesindaja Anda Podzina.

Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste avaetapile Alūksnes saab registreeruda SIIN.

Alūksne ralli lisainfot leiab Läti autoralli meistrivõistluste lehelt  http://www.autorally.lv. Meedia registreerimine avatakse 2.jaanuaril.

The post Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistlused algavad Alūksnes, registreerimine käib appeared first on Eesti Autospordi Liit.

_____________________________

Allikas: Eesti Autospordi Liit – www.autosport.ee

Generated by Feedzy