Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Lisaks eraldi uudistes varasemalt kajastatud eestlaste rahvusvahelistele tulemustele jõudsid nädalavahetusel kõrgetele kohtadele mitmed teisedki meie võidusõitjad.

Andres Arnoveri (Ford Mustang) saavutusest on tulemas eraldi lugu, kuid lühidalt: Hockenheimringil sõidetud kiirendusspordi Euroopa meistrivõistluste etapil sai ta teise koha. Finaali võitis Michel Tooren (Barracuda ´07).

Vormel 2 sarja etapil Spa-Francorchampsi rajal oli Jüri Vips (Hitech GP) sprindis 14. ja põhisõidus kaheksas. Võitsid vastavalt Liam Lawson (Carlin) ja Jack Doohan (Virtuosi Racing). Sarja juhib Felipe Drugovich (MP Motorspot) 205 punktiga, Vips on 89-ga kümnes.

Rallikrossi Läti-Leedu meistrivõistluste etapil Lätis Jekabpilsi rajal saavutas Janno Ligur klassis Super 1600 esikoha, Andreas Aulik oli kuues. Supercaris oli Andri Õun teine, Super 2000-s Marko Muru kolmas ja Yaris Cupis Albert Ako Kokk samuti kolmas.

Ken Torn / Kauri Pannas (Ford Fiesta) katkestasid autoralli EM-etapil Tšehhis.

Martin Rumpi viies koht ELMS-sarjas ja Tõnis Kasemetsa võit IMSA Prototype Challenge´il on kajastatud eraldi uudistes.

The post Eestlaste rahvusvahelised tulemused: Arnover EM-etapil teine, rallikrossisõitjad Lätis pjedestaalil, Vips esikümnes appeared first on Eesti Autospordi Liit.