Paul Aron lõpetas Formula Regional European Championship by Alpine (FRECA) hooaja kolmanda kohaga; Ott Tänak / Martin Järveoja said Kataloonia MM-rallil neljanda tulemuse.

FRECA viimane etapp sõideti Mugello rajal. Esimese sõidu Aron (Prema Racing) võitis ning kerkis sarja üldises punktitabelis teiseks. Teise võistlussõidu võitis Gabriele Mini (ART GP), Aron sai 11. koha ning punkte ei teeninud. Sarja võitis Dino Beganovic (Prema Racing) 282 punktiga, Gabriele Mini kogus teisena 242 punkti ning Aron jäi temast vaid ühe punkti kaugusele.

Kataloonia ralli võitsid Sebastien Ogier / Benjamin Veillas (Toyota GR Yaris Rally1) ajaga 2:44.43,9, neljanda tulemusega lõpetanud Tänak / Järveoja (Hyundai i20 N Rally1) kaotasid neile 44 sekundiga. Georg Linnamäe / James Morgan (Volkswagen Polo GTI R5) said WRC2 arvestuses 13. koha.

Meistritiitli kindlustanud Kalle Rovanperä / Jonne Halttunen on kogunud 255 punkti, teisel kohal jätkavad Tänak/Järveoja 187 punktiga. Tootjate MM-tiitli kindlustas Toyota, kellel on enne viimast etappi Jaapanis 503 punkti, Hyundail on teisena 410 punkti.

The post Eestlaste rahvusvahelised tulemused: Aron Formula Regionali EM-sarjas kolmas; Tänak / Järveoja MM-rallil neljandad appeared first on Eesti Autospordi Liit.