Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Eestlaste rahvusvahelised tulemused Liepajast Watkins Glenini

Eesti võidusõitjad osalesid nädalavahetusel kahel Euroopa meistrivõistluste osasõidul ning mitmel teisel rahvusvahelisel jõuproovil.

Nikolai Grjazini / Konstantin Aleksandrovi (Volkswagen Polo GTI) võiduga lõppenud autoralli EM-etapil Lätis Liepaja ja Talsi ümbruses said Georg Linnamäe / Volodymyr Korsia (Volkswagen Polo GTI) 12. koha ja Raul Jeets / Timo Taniel (Škoda Fabia Rally2 evo) olid 14. Üldjärjestuse 18. kohaga lõpetanud Ken Torn / Kauri Pannas (Ford Fiesta Rally3) võitsid klassi ERC Junior. Kaspar Kasari / Rainis Raidma (Ford Fiesta Rally4) olid absoluutarvestuses 33., klassis ERC3 viiendad ning ERC3 Juniori arvestuse neljandad. Joosep Ralf Nõgene / Simo Koskinen (Ford Fiesta Rally 4) katkesasid tehnilistel põhjustel.

Andri Õun (Ford Fiesta) võistles Leedus Vilkyciai rajal toimunud autokrossi Euroopa meistrivõistluste etapil, saavutas esialgsete tulemuste kohaselt Touring AX Cupil kolmanda koha ning jätkab sarja samuti mitteametlike andmete järgi teisel positsioonil.

Maastikuvõistlusel Rallye Breslau võitsid Hardo Mere / Lauri Junkin (HM7 Proto) klassis Extreme Car Open, Kris Männama / Simo Lind (Custom Predator) olid samas arvestuses kuuendad. Klassis Car Open lõpetasid Urvo Männama / Risto Lepik (Century Racing CR6) 50. koha. Kõik tulemused on mitteametlikud.

Wulver Racing (Tõnis Kasemets ja Bruce Hamilton, Ligier JS P320) said IMSA Prototype Challenge´i etapil Watkins Glenis 14. koha. Tulemus on mitteametlik.