Eestlaste rahvusvahelised tulemused: Paul Aron Hollandis, rallimehed Poolas

Eestlastest võistles Paul Aron Zandvoorti ringrajal Formula Regionali sarjas ning kolm rallipaari Poolas toimunud EM-rallil. Kardisõitjad osalesid EM-etapil Saksamaal.

Aron lõpetas Formula Regional European Championship by Alpine esimese sõidu neljanda ja teise seitsmenda kohaga. Mõlemad sõidud võitis Grégoire Saucy. Teise sõidu tulemused on mitteametlikud.

Poolas toimunud ralli Euroopa meistrivõistluste etapi võitsid Alexey Lukyanuk / Alexey Arnautov (Citroen C3 Rally2) 18,4 sekundiga Andreas Mikkelseni / Ola Floene (Škoda Fabia Rally2 Evo) ees. Roland Poom / Darren Garrod (Citroen C3 Rally2) oli 15., kaotades võitjatele üle viie minuti.

Absoluutarvestuse 28. kohaga lõpetanud Ken Torn / Kauri Pannas (Ford Fiesta Rally3) oli ERC Junior arvestuse teised. Üldjärjestuse 45. ajaga lõpetanud Kaspar Kasari / Rainis Raidma (Ford Fiesta Rally4) said ERC3 arvestuse seitsmenda koha ja ERC3 Junioris olid neljandad. Ralli tulemused on mitteametlikud.

Kardispordi Euroopa meistrivõistluste etapil Wackersdorfis sai Markus Kajak klassis KZ2 35. koha, teised eestlased finaali ei jõudnud. Samas peetud FIA Karting Academy Trophy etapil oli Mark Dubnitski 33.