Eestlaste rahvusvahelised tulemused: rallisõitjad Keenias ja Ungaris, ringrajasõitjad Itaalias

Lisaks juba varem kajastatud Andri Õuna kolmandale kohale autokrossi EM-etapil saavutasid teisedki Eesti sõitjad häid tulemusi.

Ott Tänak / Martin Järveoja (Hyundai i20 Coupe WRC) lõpetasid Keenias sõidetud MM-ralli kolmanda kohaga, kaotades võitnud Sebastien Ogier´le / Julien Ingrassiale (Toyota Yaris WRC) 1.09,5. Teinegi koht kuulus Toyota sõitjatele, Takamoto Katsuta / Daniel Barritt kaotasid võitjatele 21,8 sekundit. Sarja juhivad Ogier/Ingrassia 133 punktiga, Tänak/Järveoja on 69 punktiga neljandad.

Villu Mättik / Arvo Maslenikov (VAZ-2101) lõpetasid Ungaris toimunud ajalooliste autode ralli EM-etapi klassi C1 teise kohaga. Ralli absoluutarvestuses olid naid 29. kohal, EM-sõitjate seas aga üldjärjestuse 15.

Vallelunga rajal sõidetud turismiautode Itaalia meistrivõistluste (TCR Italy) kolmanda etapi esimeses sõidus sai Ruben Volt üheksanda ja Mattias Vahtel 17. koha (mõlemad Honda Civic Type R), teises sõidus oli Vahtel 12. ja Volt 13. Esimese sõidu võitis Eric Brigliadori (Audi RS3), teise Kevin Ceccon (Hyundai i30 N TCR).

Sarja juhib Brigliadori 205 punktiga, Volt on 73 punktiga seitsmes ja Vahtel 60 punktiga kümnes. Alla 25-aastaste arvestuses on samuti liider Brigliadori (235 punkti), Volton  teine (178) ja Vahtel kolmas (166).