Eestlaste rahvusvahelised tulemused: rallisõitjad Soomes ja Norras, Paul Aron Dubais

Nädalavahetusel osalesid Georg Linnamäe / James Morgan rallil Soomes ning Egon Kaur / Silver Simm Soomes, Paul Aron jätkas võistlemist Formula Regionali Aasia sarjas.

Linnamäe / Morgan lõpetasid Finnskogi ralli Norras kolmanda kohaga, kaotades võitjatele Ole Christian Veibyle / Stig Rune Skjærmoenile (mõlemad Volkswagen Polo GTI R5) 47,6 sekundit. Võitjate aeg oli 39.57,0.

Egon Kaur / Silver Simm (Volkswagen Polo GTI R5) said autoralli Soome meistrivõistluste etapil Auto Sorsa Riihimäki rallil viienda koha. Teemu Asunmaa / Ville Mannisenmäki (Škoda Fabia Evo) võitsid ajaga 57.49,8, Kaur / Simm jäid neist 55,4 sekundi kaugusele.

Paul Aron (Abu Dhabi Racing by Prema) sai Formula Regionali Aasia meistrivõistlustel esimeses sõidus kuuenda ja teises 14. koha, kolmandas sõidu katkestas. Võitjad olid sõitude järjekorras: Sebastian Montoya, Dino Beganovic ja Arthur Leclerc (kõik Mumbai Falcons Racing Limited). Sarja juhib Leclerc 131 punktiga, Aron on 15 punktiga 15. kohal. Sõita on veel kaks etappi.

The post Eestlaste rahvusvahelised tulemused: rallisõitjad Soomes ja Norras, Paul Aron Dubais appeared first on Eesti Autospordi Liit.