Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Eestlaste rahvusvahelised tulemused: vormelisõitjad esikümnes

Paul Aron ja Jüri Vips lõpetasid nädalavahetusel mõlemad esikümnes, esimene Formula Regionali Euroopa sarja etapil Ungaris ja teine F2 etapil Austrias.

Vips (Hitech GP) sai vormel 2 põhisõidus Spielbergis kaheksanda ja sprindis viienda koha, võitjad olid vastavalt Logan Sargeant (Carlin) ja Marcus Armstrong (Hitech GP). Sarja juhib Felipe Drugovich (MP Motorsport) 154 punktiga, Vips on 67-ga kaheksas.

Formula Regional European Championship by Alpine etapil Hungaroringil sai Paul Aron (Prema) esimeses sõidus kuuenda ja teises seitsmenda koha, võitsid vastavalt Kas Haverkort (Van Amersfoort) ja Hadrien David (R-Ace). Sarja juhib Dino Beganovic (Prema) 180 punktiga, Aron jätkab sarja kolmandal koha (152 p).

Benediktas Vanagas / Kuldar Sikk (Toyota Hilux) lõpetasid maastikuralli Italian Baja 25. kohaga. Tulemust mõjutas rajalt välja sõitmine ning uuesti startimisega kaasnenud ajatrahv-

Riias toimunud rallikrossi Läti ja Leedu meistrivõistluste etapil saavutas Janno Ligur klassis Super1600 esikoha, Robin Allik oli viies ja Andreas Aulik kuues. Supercaris sai Andri Õun kolmanda ja Valdur Reinsalu neljanda koha. Krosskartidel, ehk klassi Xtreme sai Lucas Orav kuuenda ja Liis Talivere seitsmenda koha.

Samuti Bikerniekil sõidetud RallyX-sarjas oli Martin Juga krosskartidel Eesti parimana seitsmes. Marko Ringenberg sai 16, Liis Talivere 17. ja Lucas Orav 19. koha. Supercaris oli Andri Õun kümnes ja Sven Oras 11. Autoralli Leedu meistrivõistluste etapil Rally Zemaitijal said Ott Kuurberg / Jaanus Hõbemägi (Ford Fiesta R2T) klassis LARC4 kolmanda ja Janek Vallask / Mikk-Sander Laubert (Subaru Impreza) LARC5 viienda koha

The post Eestlaste rahvusvahelised tulemused: vormelisõitjad esikümnes appeared first on Eesti Autospordi Liit.