Jüri Vips saavutas sõiduvõidu; Paul Aron jätkab sarja kolmandal kohal

Nädalavahetusel jätkusid vormel 2 FIA meistrivõistlused, kus osaleb Jüri Vips ning Formula Regional European Championship by Alpine sari, kus sõidab Paul Aron.

Monza rajal sõidetud F2 etapil võitis Jüri Vips (Hitech Grand Prix) sprindisõidu ning Jehan Daruvala (Prema Racing) võiduga lõppenud põhisõidus sai kümnenda koha. Sarja liider Felipe Drugovich (MP Motorsport) on kogunud 241 punkti, Vips on 110 punktiga kümnes. Sõita jääb sõita veel üks etapp 18.-20. novembrini Araabia Ühendemiraatides Yas Marina rajal.

Formula Regionali sari jätkus Red Bull Ringil Austrias, kus Paul Aron (Prema Racing) esimeses sõidus katkestas ja teises sai 16. koha. Võitsid vastavalt Kas Haverkort (Van Amersfoort) ja Hadrien David (R-Ace GP).

Enne kahte viimast etappi on liider Dino Beganovic (Prema Racing) 253 punktiga, Gabriele Minil (Art Grand Prix) on teisena 199 ja Aronil kolmandana 176 punkti. Eelviimane etapp sõidetakse 15.-16. oktoobrini Barcelonas ja viimane sellest nädal hiljem Mugellos.

The post Jüri Vips saavutas sõiduvõidu; Paul Aron jätkab sarja kolmandal kohal appeared first on Eesti Autospordi Liit.