Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted. ralli, rally, auto, kross, autoralli, rallikross, autokross, mm, tänak, estonia, eesti, autosport, sport, Mototehnika, Pitbike, ATV, Bike, Rollerid, Muud mootorrattad, Mootorsaanid, Autod, Paadid, Service, Remont, Varuosad ja tarvikud, Rehvid, Varustus, motosport, Eesti motosport, Rahvusvaheline motosport, Autosport, Eesti autosport, Rahvusvaheline autosport, Üritused, Kokkutulekud, Festivalid, Muud üritused, Pildid ja videod, Motospordi fotod ja videod, Autospordi fotod ja videod, veemoto. Motorcycle and motorsports, news and thoughts. rally, rally, car, cross, car rally, rally cross, autocross, mm, tänak, estonia, estonian, motorsport, sports, Mototechnics, Pitbike, ATV, Bike, Scooters, Other motorcycles, Snowmobiles, Cars, Boats, Service, Repair, Spare parts and accessories, Tires, Equipment, motorsport, Estonian motorsport, International motorsport, Motorsport, Estonian motorsport, International motorsport, Events, Meetings, Festivals, Other events, Pictures and videos, Motorsport photos and videos, Motorsport photos and videos, powerboat, motocross, motokross.

Kasutatud Mercedes-AMG S63: üllatavalt muretu, aga piduriketas võib ka 6000 eurot maksta

Kui võtta üks väga hea mustikapannkook ning panna sinna peale veel paremat moosi, kas siis lõpptulemus saab veelgi maitsvam või muutub see pigem läägeks? Ehk siis, kas AMG suutis teha palju parema auto kui on tavaline S500?

Loe “Kasutatud Mercedes-AMG S63: üllatavalt muretu, aga piduriketas võib ka 6000 eurot maksta” täispikka artiklit portaalist Autogeenius.

_____________________________
Geenius Meedia OÜ – auto.geenius.ee