Markus Kajaku neljas koht kardispordi EM-etapil ja teised eestlaste rahvusvahelised tulemused

Markus Kajak (AIX Racing Team) saavutas Belgias sõidetud kardispordi Euroopa meistrivõistluste etapil neljanda koha.

Genkis sõidetud kardispordi Euroopa meistrivõistluste etapi võitis prantslane Tom Leuliet, järgnesid sakslane David Trefilov ja hollandalane Kris Haanen. Sarja juhib Leuliet 35 punktiga, Trefilovil on 29 ja Kajakul kolmandana 21 punkti.

FIA Karting Academy Trophy avaetapil samas oli Mark Dubintski (Albert Dubnitski) 25. kohal.

Tõnis Kasemets (Ligier JS P320) saavutas Mid-Ohio rajal peetud IMSA Prototype Challenge´il teise koha. Võitsid Memo Gidley / Alexander Koreiba (Duqueine D08).

Egon Kaur / Silver Simm (Volkswagen Polo R5 GTI) lõpetasid ralli Soome meistrivõistluste etapi Mad-Croc Länsirallikon ralli neljanda kohaga. Võitsid Teemu Asunmaa / Ville Mannisenmäki (Škoda Fabia R5 Evo) ajaga 50.09,6. Kaur/Simm kaotasid neile 20,8 sekundit. Kaur on juhtide ja Simm kaardilugejate arvestuses meistrivõistluste kolmandal kohal.

Absolute Racingu võistkond, kus sõidab ka Martin Rump (Porsche 911 RSR) lõpetas ELMS-sarja etapi Imolas LM GTE arvestuse üheksanda kohaga. Kavas oli nelja tunni sõit.

Rallikrossi RallyX Nordic sarja kaks esimest etappi sõideti Rootsis Höljes. Avaetapil oli Sten Oja (Speedcar Wonder) parima eestlasena 14. kohal, teisel etapil sai Eero Nõgene (Speedcar Wonder) samuti 14. koha.

The post Markus Kajaku neljas koht kardispordi EM-etapil ja teised eestlaste rahvusvahelised tulemused appeared first on Eesti Autospordi Liit.