Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Nädalavahetus autospordis: alustab Tarvastu Karikas ja mitmed eestlased võistlevad välismaal

Nädalavahetusel alustab hooaega Tarvastu karikasari ning mitmed eestlased osalevad välismaal toimuvatel võistlustel. Algab ka elektrivormelite MM.

Tarvastu Karika esimene etapp sõidetakse laupäeval Raassilla rajal algusega kell 9.35. Tegemist on uue raja esimese talvise võistlusega.

Pühapäeval jõuab finišisse 31. detsembril alanud Dakari maratonralli. Eestlastest jätkavad võistlust Toomas Triisa / Mart Meeru.

Täna ja homme sõidetaval autoralli Soome meistrivõistluste esimesel etapil, Arctic Lapland Rallyl osalevad eestlastest Allar Goldberg / Kaarel Lääne (Subaru Impreza) ning Kristjan Kajakas soomlasest kaardilugeja Ari Tiukkaneniga (Ford Fiesta Rally3). Võistlust on võimalik otseülekandes jälgida kodulehe vahendusel.

Dubais toimuval 24 tunni sõidul osaleb ALM Motorsport by MRS GT-Racingu värvides ka Antti Rammo. Autoks on Porsche 911 GT3 Cup. Võistlus algab laupäeval kell 13.00 (Eesti aeg siin ja edaspidi) ja otseülekannet vahendab kodulehekülg.

Elektrivormelite maailmameistrivõistluste esimene etapp sõidetakse laupäeval Mehhikos. Kvalifikatsioon on kavas kell 17.40 ja võistlus algab 22.03. Võistlust näitab Eurosport.

The post Nädalavahetus autospordis: alustab Tarvastu Karikas ja mitmed eestlased võistlevad välismaal appeared first on Eesti Autospordi Liit.

_____________________________

Allikas: Eesti Autospordi Liit – www.autosport.ee

Generated by Feedzy