Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Nädalavahetus autospordis: arvukalt võistlusi Eestis, Drift Mastersi kulminatsioon Poolas

Nädalavahetusel toimub Eestis kuus võistlust, mitmed Eesti sportlased stardivad välismaal.

Autokrossi Green Pro Eesti meistrivõistluste viimane etapp sõidetakse laupäeval Võrumaal Matsi rajal. Võistlussõidud algavad kell 11.15.

Võrumaal sõidetakse laupäeval ka noorteralli Eesti meistrivõistluste ja rahvaralli EAL karikavõistluste neljas etapp Lõuna-Eesti rahvaralli. Esimene auto stardib Haanja Spordi- ja Puhkekeskusest kell 10.00 ja lõpetab samas 15.22.

Ridala Offroad Vaga Vesi lõpetab Offroad Racingu Eesti meistrivõistluste ja off-road ringrajasõidu Eesti karikavõistluste hooaja. Reedel kell 17.00 on Läänemaal Panga külas toimuval võistlusel kavas ajasõidud, laupäeval ja pühapäeval antakse esimene võistlusstart kell 9.00.

Crosskartide rallisprindi Eesti meistrivõistluste neljas etapp toimub pühapäeval Raadi lennuväljal. Esimene sõit algab kell 10.30.

Pühapäeval sõidetakse Taalis superkrossi Erki Spordi karikavõistluste viimane etapp. Võistlussõidud algavad kell 11.30.

Pühapäeval toimub Tabasalu kardirajal Noored Roolis võistlussarja neljas etapp. Noorema vanuserühma võistlussõidud algavad kell 10.15 ja vanema omad kell 14.15.

Ajaloolised vormelid võistlevad Eesti karikavõistluste punktidele Bikernieki rajal Riias. Laupäeval on vormelite võistlussõidud kavas kell 13.50 ja 16.25.

Reedel avatakse e-autospordi ralli Eesti meistrivõistluste etapi rada nädalaks ajaks ja pühapäeval sõidetakse EST1 Racingu F4 Eesti meistrivõistluste etapp Okayama virtuaalrajal.

Drift Mastersi Euroopa meistrivõistluste viimane etapp toimub Varssavis. Reedel kell 18.00 (siin ja edaspidi Eesti ajad) on kavas kvalifikatsioon, laupäeval kell 16.30 tandemsõidud. Eestlastest osalevad sarjas Kevin Pesur (enne viimast etappi 7. kohal), Oliver Randalu (14.) ja Kristjan Salmre (ei ole punkte teeninud). Otseülekannete kanalid on päevadel erinevad ja avaldatud kodulehel.

Ruben Volt osaleb ringrajasõidu Itaalia meistrivõistluste etapil Monzas TCR-klassis. Esimene sõit on kavas laupäeval kell 13.50 ja teine pühapäeval 12.30. Ülekannet vahendab koduleht.

MM-punktid on mängus vormel 1 sarjas. Singapuri GP kvalifikatsioon sõidetakse laupäeval kell 16.00 ja võistlus pühapäeval kell 15.00. Ülekande teevad Viaplay Sport ja F1 TV.

The post Nädalavahetus autospordis: arvukalt võistlusi Eestis, Drift Mastersi kulminatsioon Poolas appeared first on Eesti Autospordi Liit.

_____________________________

Allikas: Eesti Autospordi Liit – www.autosport.ee

Generated by Feedzy