Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Nädalavahetus autospordis: Jüri Vips lõpetab hooaja, esitletakse Dakari tiimi ja toimub rohkemgi

Nädalavahetusel sõidetakse Abu Dhabis vormel 2 võistlussarja, kus eestlastest osaleb Jüri Vips ja vormel 1 MM-i viimane etapp. Kuid toimub rohkemgi.

Täna/reedel kell 13.00 toimub T1 Tallinnas Dakari rallil osaleva Rally Raid Estonia meeskonna avalik esitlus. Esinevad meeskonna sõitjad Urvo Männama, Toomas Triisa ning Eesti Autospordi Liidu juhatuse liige Kuldar Sikk, kes osaleb Dakaril Toyota Gazoo Racing Balticsi tiimis leedulase Benediktas Vanagase kaardilugejana.

Reedel kell 17.00 sulgub ka e-autospordi T&K Stagetech ralli Eesti meistrivõistluste viimase etapi rada Jaapani virtuaalteedel.

Vormel 1 ja vormel 2 hooaja viimase võistluse olulisemad kellaajad (Eesti ajad) on järgmised: reede 13.30 F2 kvalifikatsioon, laupäev 14.20 F2 sprint ja 16.00 F1 kvalifikatsioon ning pühapäev 11.00 F2 põhisõit ja 15.00 vormel 1 Grand Prix. Otsepilti vahendavad Viaplay Sport ja F1 TV.

Portugalis Portimao rajal algab kardispordi Rotaxi Grand Finals, mis kestab 26. novembrini. Eestlastest on võistlusele registreerunud Nikita Ljubimov, Tõnis-Johannes Toomingas, Paul-Kristian Hamburg, Ragnar Veerus, Devin Sagadi ja Priit Sei. Otseülekannetega alustatakse 22. novembril.

The post Nädalavahetus autospordis: Jüri Vips lõpetab hooaja, esitletakse Dakari tiimi ja toimub rohkemgi appeared first on Eesti Autospordi Liit.

_____________________________

Allikas: Eesti Autospordi Liit – www.autosport.ee

Generated by Feedzy