Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Ott Tänak / Martin Järveoja võistlevad 2023. aastal M-Sporti meeskonnas

Ott Tänak / Martin Järveoja võistlevad 2023. aasta autoralli maailmameistrivõistlustel M-Sport Ford World Rally Teamis.

Meeskonna juht Richard Millener ütles, et eesmärk 2023. aastaks on selge nii Otile kui meeskonnale – sõitjate MM-tiitel. “Eesmärgi saavutamine nõuab palju rasket tööd ja energiat, aga oleme väljakutseks valmis. Oti-suguse sõitja kuulumine meeskonda tõstab meeskonna vaimu realiseerimaks kogu potentsiaali.”

Millener lisas, et meeskond sai 2022. aastal Pumaga palju kogemusi. “Teame auto tugevusi ja oleme kindlad, et Ott on õige inimene sellega sõitma, et saavutada tulemusi, mida teame, et oleme ära teeninud.”

M-Sport tegevjuht Malcolm Wilson sõnas, et on väga rõõmus Oti tagasituleku üle tiimi. “Ott käis Dovenbys tutvumas meie rajatistega ja testis Pumat Greystoke Forestis. Tema esmase tagasiside pealt julgen öelda, et me oleme suutelised võitlema MM-tiitli eest 2023. aastal.”

Tänak, sõnas, et tal oli Malcolm Wilsoniga mitmeid jutuajamisi ja ambitsioon järgmiseks hooajaks on mõlemal sama. “Väljakutse on suur, kuid ma tunnen M-Sporti inimesi, tean, milleks nad on võimelised ja nende pühendumust anda MM-tiitli nimel endast kõik. Mul on hea meel olla tagasi M-Sport Ford World Rally Teamis ja järgmisel aastal paneme endast kõik välja.“

The post Ott Tänak / Martin Järveoja võistlevad 2023. aastal M-Sporti meeskonnas appeared first on Eesti Autospordi Liit.

_____________________________

Allikas: Eesti Autospordi Liit – www.autosport.ee

Generated by Feedzy