Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted. ralli, rally, auto, kross, autoralli, rallikross, autokross, mm, tänak, estonia, eesti, autosport, sport, Mototehnika, Pitbike, ATV, Bike, Rollerid, Muud mootorrattad, Mootorsaanid, Autod, Paadid, Service, Remont, Varuosad ja tarvikud, Rehvid, Varustus, motosport, Eesti motosport, Rahvusvaheline motosport, Autosport, Eesti autosport, Rahvusvaheline autosport, Üritused, Kokkutulekud, Festivalid, Muud üritused, Pildid ja videod, Motospordi fotod ja videod, Autospordi fotod ja videod, veemoto. Motorcycle and motorsports, news and thoughts. rally, rally, car, cross, car rally, rally cross, autocross, mm, tänak, estonia, estonian, motorsport, sports, Mototechnics, Pitbike, ATV, Bike, Scooters, Other motorcycles, Snowmobiles, Cars, Boats, Service, Repair, Spare parts and accessories, Tires, Equipment, motorsport, Estonian motorsport, International motorsport, Motorsport, Estonian motorsport, International motorsport, Events, Meetings, Festivals, Other events, Pictures and videos, Motorsport photos and videos, Motorsport photos and videos, powerboat, motocross, motokross.

Päeva kuulutus: 740-hobujõuline Audi, mis on kallim kui Lamborghini Urus

Üks väike konks on muidugi see, et see auto asub Lätis. Ja võib olla parem ongi, sest tegemist on ABT tuuningukoja päris hoogsa lähenemisega Audi tippmaasturi tippversioonile. Ma ei tea, kas me oleme selleks rahvusena valmis.

Loe “Päeva kuulutus: 740-hobujõuline Audi, mis on kallim kui Lamborghini Urus” täispikka artiklit portaalist Autogeenius.

_____________________________
Geenius Meedia OÜ – auto.geenius.ee