Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted. ralli, rally, auto, kross, autoralli, rallikross, autokross, mm, tänak, estonia, eesti, autosport, sport, Mototehnika, Pitbike, ATV, Bike, Rollerid, Muud mootorrattad, Mootorsaanid, Autod, Paadid, Service, Remont, Varuosad ja tarvikud, Rehvid, Varustus, motosport, Eesti motosport, Rahvusvaheline motosport, Autosport, Eesti autosport, Rahvusvaheline autosport, Üritused, Kokkutulekud, Festivalid, Muud üritused, Pildid ja videod, Motospordi fotod ja videod, Autospordi fotod ja videod, veemoto. Motorcycle and motorsports, news and thoughts. rally, rally, car, cross, car rally, rally cross, autocross, mm, tänak, estonia, estonian, motorsport, sports, Mototechnics, Pitbike, ATV, Bike, Scooters, Other motorcycles, Snowmobiles, Cars, Boats, Service, Repair, Spare parts and accessories, Tires, Equipment, motorsport, Estonian motorsport, International motorsport, Motorsport, Estonian motorsport, International motorsport, Events, Meetings, Festivals, Other events, Pictures and videos, Motorsport photos and videos, Motorsport photos and videos, powerboat, motocross, motokross.

“Turvavöö on inimõiguste rikkumine” ehk mida arvati Volvo turvalahendustest eelmisel sajandil?

“Keegi ei ütle mulle, kuidas ma oma elu elama pean. Parem on autost välja paiskuda, kui sinna lõksu jääda. See on väga häiriv. Turvavöö on inimõiguste rikkumine. Kes seda kunagi kasutama hakkaks?”

Loe ““Turvavöö on inimõiguste rikkumine” ehk mida arvati Volvo turvalahendustest eelmisel sajandil?” täispikka artiklit portaalist Autogeenius.

_____________________________
Geenius Meedia OÜ – auto.geenius.ee