Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Noored Roolis – Cupella Cupi eelviimane etapp toimub pühapäeval Kulbilohus

Noored Roolis hooaja viies ja ühtlasi eelviimane etapp sõidetakse juba sellel pühapäeval, 2. oktoobril taaskord Kulbilohu krossirajal.

Registreerimine võistlusele on avatud kuni reede hilisõhtuni ja jällegi on osalema oodatud kõik noored vanuses 8 – 15 aastat. Noored Roolis etappidel pole eelnev sõidukogemus oluline, kuna lisaks ühisele võidusõidule, on sarja üheks eesmärgiks üldisem teadmiste omandamine ka liiklusohutuse teemadel.

Noored Roolis etappidel on alati noori võidusõitjaid juhendamas professionaalsed autosportlased, seda loomulikult ka Kulbilohus toimuval sarja eelviimasel etapil. Üritusel esimest korda osavõtjatele on sellel korral suureks julgustuseks juhendaja Raino Verliin. Raino igapäevatööks on autokoolis uute mootorsõidukijuhtide väljaõpetamine, hobiks rallidel kaardilugemine.

Võistluspäev algab Tartumaal, Kulbilohus 2. oktoobril 8 – 12aastastele osalejatele kell 9.00 ja 13 – 15aastastele noortele kell 13.00.

Lisainfo ja võistlusele registreerimine Noored Roolis kodulehel www.nooredroolis.ee

Marleen Maask

The post Noored Roolis – Cupella Cupi eelviimane etapp toimub pühapäeval Kulbilohus appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy