Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Ott Tänak ja VivatBet sõlmisid sponsorlepingu, et tuua fänne tippspordile veelgi lähemale  

Rallisõitja Ott Tänak ja ametlik Eesti spordiennustusportaal VivatBet sõlmisid koostöölepingu, et panna õlg alla Eesti spordi edendamisele ja tuua põnev rallimaailm fännidele veelgi lähemale.

VivatBet Ott Tänaku ametliku spordiennustuspartnerina toetab rallisõitjat kuni järgmise rallihooaja lõpuni ning lubab enda poolt teha kõik, et tagada rallisõitjale igakülgne tugi ning pakkuda samal ajal fännidele võimalust olla ralliuudiste, telgitaguste ja nüanssidega kursis terve tuleva rallikarusselli vältel.

“Kuigi käimasolev hooaeg on jõudnud juba finišisirgele ja sõita on jäänud veel viimane etapp Jaapanis, oleme alustanud ettevalmistustega järgnevaks hooajaks. Rõõm on näha, et VivatBet on järjepidevalt panustamas Eesti sporti ja selle arengusse ning otsustanud ka rallimaailma oma jalajälje maha jätta. Loodetavasti saame juba järgmise hooaja lõpus üheskoos tähistada seatud eesmärkide saavutamist,” kommenteeris Tänak.

Et fännidele rallimaailma veelgi lähemale tuua, hakkab Ott Tänak VivatBeti kaudu kommenteerima oma tegemisi rallidel, lisaks korraldab VivatBet fännidele erinevaid üritusi ja võimaldab osa saada eksklusiivsetest pakkumistest.

“Teotahtelise ametliku Eesti spordiennustuste portaalina soovib VivatBet teha koostööd kõige ambitsioonikamate tegijatega ning Oti näol on kahtlemata tegemist Eesti ühe kõige kompromissituma ja asjatundlikuma sportlasega, kelle saavutustele elab kaasa praktiliselt kogu Eesti,” ütles VivatBeti juhatuse liige Edgar Schlümmer.

“Ralli on viimastel aastatel olnud Eesti spordihuviliste teravdatud pilgu all ning soovime rallist saadavaid elamusi fännidele otse vahendada, olgu selleks siis ralli eel, ajal või pärast juhtunu,” lisas Schlümmer. “Elame VivatBetis innuga kaasa, et meie ralliekipaaž saaks Eesti spordiajalukku uusi ja uhkeid peatükke kirjutada. Fännidel soovitame juba praegu VivatBeti sotsiaalmeediat jälgima hakata, et Oti tegemistega varakult kursis olla.”

The post Ott Tänak ja VivatBet sõlmisid sponsorlepingu, et tuua fänne tippspordile veelgi lähemale   appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy