Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Torn / Järveoja lõpetasid EM-etapi 12. kohal, Virves / Magalhaes saavutasid klassivõidu

Ken Torn / Ken Järveoja (Ford Fiesta Rally2) lõpetasid Itaalias sõidetud autoralli Euroopa meistrivõistluste etapi Rally di Roma 12. kohaga, Robert Virves / Hugo Magalhaes (Ford Fiesta Rally3) võitsid klassi ERC3.

Laupäeva viimasel lisakatsel rehvipurunemise tõttu aega kaotanud Ken Torn / Ken Järveoja (Ford Fiesta Rally2) olid pühapäeval taas rajal ja alustasid viimast võistluspäeva 16. kohalt. Sarnaselt laupäevaga alustasid Torn / Järveoja ka pühapäeva rahulikus, kuid tõusvas tempos ja läksid lõunapausile 12. kohalt. Ralli kokkuvõttes kuuluski Tornile / Järveojale Rally di Roma 12. koht. Ralli võitjatele Damiano De Tommaso / Giorgia Ascalone kaotasid nad 2.53,8. 

Ken Torn: „Ralli oli keeruline, kuid loodan, et saime siit midagi teada, mida saame Barum rallil ära kasutada. Tänan meeskonda, kes auto korda tegi ja saime pühapäeval jälle rajal olla. Muidugi tänan ka oma toetajaid, kes meid Itaaliasse aitasid.“

Ken Järveoja: „Rooma ralli võiks kokku võtta nii, et Kenil kiirust on, kuid kogemusi on kindlasti juurde vaja. Usun, et neil koos Kauriga varsti asfaldil poodiumid tulemas. Enda seisukohast võin lisada, et ralli katsed olid huvitavad ja kohati kaardilugejale üsna keerulised. Lõppkokkuvõttes nautisin lugemist ning tänud Kenile et mind enda kõrvale usaldas, arvestades, et mul R5 autoga asfaldil kogemus puudus ning viimasel ajal tihti autos ei istu.“

Klassis ERC3 saavutasid Robert Virves / Hugo Magalhaes (Ford Fiesta Rally3) selge võidu, edestades Igor Widlakit / Daniel Dymurski (Ford Fiesta Rally3) ligi kaheksa minutiga. Üldjäjestuses olid Virves / Magalhaes 18. kohal.

ERC hooaeg jätkub 27.-28.augustini, kuid Tšehhis sõidetakse 51. Barum Czech Rally Zlín 2022.

The post Torn / Järveoja lõpetasid EM-etapi 12. kohal, Virves / Magalhaes saavutasid klassivõidu appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy