Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

VIDEO. Kevin Pesur tuli drifti Baltimaade meistriks

Nädalavahetusel sõideti Riias Bikernieki ringrajal drifti Pro-klassi Balti meistrivõistluste viimane etapp Witch Kettle Drift. Võistlus oli ühtlasi Semipro-klassile Eesti ja Läti meistrivõistluste etapiks.

Juba varasemalt oli Kevin Pesur Pro-klassi liidripositsioonil 390 punktiga leedulase Donatas Macpreiksasi (300,5 punkti) ja lätlase Raivis Alkšārši (278 punkti) ees. Nädalavahetusel saavutas ta kolmanda koha, teenis 88 punkti ning tõusis 478 punktiga selle hooaja meistriks.

Balti meistrivõistluste hooaja lõpparvestus: 1. Kevin Pesur, Eesti 478 p, 2. Donatas Macpreiksas, Leedu 358,5, 3. Raivis Alkšārš, Läti 333.

Etapil kuulusid kaks kõrgemat kohta lätlastele: esimene Rolands Bērziņš, teine Kristaps Blušs. Pro võistlusel startis 34 osalejat Lätist, Leedust ja Eestist

Kõigi kolme Balti riigi sõitjad olid esindatud ka Semipro võistlusel, kus osales kokku 29 võistlejat.

Semipro klassi kvalifikatsiooni ja kogu võistluse võitis Karel Piiroja, teine oli Ragnar Viinapuu, kolmas lätlane Aleksandrs Murajs.

Driftihooaeg jätkub 23.-24. septembrini Kehalas toimuvate Superfinaalidega, mis on Street-klassi Eesti karikavõistluste ja Semipro-klassi Eesti meistrivõistluste viimane etapp.

Pro-klassi Eesti, Läti, Livonia ja NEZ-meistrivõistlused jätkuvad 7. ja 8. oktoobril Riias NEZ Drift Grand Final võistlusega.

The post VIDEO. Kevin Pesur tuli drifti Baltimaade meistriks appeared first on Eesti Autospordi Liit.