Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

VIDEO. Urvo Männama / Risto Lepik stardivad maratonrallide MM-etapil Marokos

Urvo Männama / Risto Lepik (Century Racing CR6) stardivad homme/reedel Marokos algaval maratonrallide maailmameistrivõistluste etapil.

Maroko rallil võistlemine on osa ettevalmistusest Dakari ralliks. “Mõtlesime, et peame enne Dakari mõnel võistlusel osalema,” rääkis Männama. “Kõige parem on teha seda Marokos: võistlus on MM-i viimane etapp, siin on ka kõige kõvem konkurents ja Dakariga kõige sarnasemad tingimused.”

Kuna Männama/Lepiku eelmine võistlusauto Toyota Hilux leidis uue omaniku, stardivad nad Marokos Century Racing CR6-ga. Tegemist ei ole sama autoga, millega Eesti rallipaar enne Hiluxit võistles, vaid Century Racingult renditud turbomootoriga autoga. “Suur samm edasi võrreldes sellega, millega sõitsime varem.”

Homme/reedel sõidetakse proloog, laupäeval esimene pikk katse, võistlus lõpeb kolmapäeval, 18. oktoobril. Rallit on võimalik jälgida kodulehe vahendusel. Kokku on kavas lisakatseid 1470 km katseid ja 770 km ülesõitu.

The post VIDEO. Urvo Männama / Risto Lepik stardivad maratonrallide MM-etapil Marokos appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy