Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Eesti ringrajasõitja Alex Reimann on nädalavahetusel Zandvoortis vastamisi Kalle Rovanperäga

7.- 9. juunini jätkub Hollandis Zandvoorti rajal Porsche Carrera Cup Benelux sarja põnev hooaeg. Stardis on hooaja avaetapil Belgias debüüdi teinud Eesti sõitja Alex Reimann ning EST1 Racing tiim. Zandvoorti minnakse otsima tulemust, mis vastaks avaetapil üles näidatud paljulubavale kiirusele.

Belgias tõdes Reimann, et õppis keerulisest debüütnädalavahetusest palju, mis tõi 11. ja 9. koha ja tõlgendus Rookie (algajate) edetabelis 6. ja 4. kohaks. EST1 meeskonna juht Raimo Kulli tõdes, et kuigi avaetapil oli natuke ebaõnne, on kiirus olemas ning kindlasti on plaan võidelda Rookie poodiumite nimel ka edaspidistes sõitudes.

Selles meeleolus liigutakse ka  Zandvoorti, kus juba on varakevadised testikilomeetrid seljataga. Testide aegu juhtis tiimi konsultant Sten Pentus tähelepanu ühele olulisele elemendile, mis Zandvoortis kipub tihti vimkat viskama – ilm. Aga tuleb vihm või päike, selge on see, et märkimisväärselt tasavägises Porsche Cup sarjas on iga kümnendik arvel ja võistlejaterivi Alexi ümber on kirju. Eriti kui arvestada, et lisaks paljudele teistele Alexi sugustele mootorispordimaailma tippu sihtivatele noortele GT-talentidele stardib WRC-st vaheaastat nautiv kahekordne autoralli maailmameister Kalle Rovanperä.

Võistluse ajakava (Eesti aja järgi) 

Neljapäev 7. juuni
11:30 – 12:10 Vabatreening 1
17:30 – 18:10 Vabatreening 2
Reede 8. juuni
10:05 – 10:40 Kvalifikatsioon
17:30 – 18:05 Esimene võistlussõit
Laupäev 9. juuni
11:30 – 12:05 Teine võistlussõit

Mõlemad võistlussõidud on otsepildis tasuta jälgitavad. Samalt lingilt leiab ka ajavõtu: https://www.carreracupbenelux.com/live
Jälgi EST1 Racing tegemisis sotsiaalmeedias:
https://www.facebook.com/est1racing
https://www.instagram.com/est1racing/

The post Eesti ringrajasõitja Alex Reimann on nädalavahetusel Zandvoortis vastamisi Kalle Rovanperäga appeared first on Eesti Autospordi Liit.