Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Eestlaste rahvusvahelised tulemused: Kajak võitis IAME-finaali ja Aron Formula Regionali võistlussõidu

Kardisportlane Markus Kajak võitis mootoritootja IAME rahvusvahelise finaalvõistluse, Paul Aron saavutas esikoha Formula Regionali EM-etapil ning Martin Rump oli koos Absolute Racinguga ELMS-sarja etapil klassi kuues.

Le Mans´i kardirajal Prantsusmaal toimunud IAME maailmafinaalis (IWF) võitis Kajak 18 osalejaga Z-I klassis nii kvalifikatsiooni, eelfinaali kui finaali. Ken Algre sai samas klassis kaheksanda koha.

Paul Aroni (Prema Racing) hooaeg Formula Regional European Championship by Alpine sarjas jätkus võistlusega Barcelonas. Esimese sõidu ta võitis, teises oli neljas. Enne viimast etappi käesolevl nädalal Itaalias Mugellos on Aron 216 punktiga kolmandal kohal, teist positsiooni hoidvale Gabriele Minile kaotab ta ühe punktiga ja liidrile, Dino Beganovicile 39 punktiga. FRECA etpaid koosnevad kahest võistlussõidust, üks sõiduvõit annab 25 punkti.

European Le Mans Series´i hooaja lõpetas nelja tunni sõit Portimao rajal. Absolute Racing, kus sõidab ka Martin Rump sai võistlusel klassi LM GTE kuuenda koha. Sarja kokkuvõttes on Absolute Racing samuti kuues ja Rump sõitjate arvestuses jagatud seitsmendal koha.

The post Eestlaste rahvusvahelised tulemused: Kajak võitis IAME-finaali ja Aron Formula Regionali võistlussõidu appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy