Eestlased võistlesid nädalavahetusel kardispordi Euroopa meistrivõistluste ja FIA Karting Academy Trophy etapil, Nübrburgringi 24 tunni sõidus, rallikrossis Lätis ning Soomes ja ajalooliste autode rallil Tšehhis.

Mark Dubnitski (CRG) saavutas Tšehhis Trineci rajal toimunud kardispordi Euroopa meistrivõistluste teisel etapil klassis OK kaheksanda koha. Võitis itaallane Gabriel Gomez, kes on ka 150 punktiga sarja liider. Dubinitski jätkab 34 punktiga 11. positsioonil.

Samas sõidetud FIA Karting Academy Trophy avaetapil sai Aleksander Uusneem (registreerija Urmas Uusneem) 15. koha. Uusneem jätkab sarja ühe punktiga 18. kohal. Etapi võitis ja on ka tabeli liider norralane Marius Barry-Berg 55 punktiga.

Martin Rump sai KCMG meeskonna (Toyota GR Supra GT4 Evo) liikmena klassis SP10 teise koha. Üldarvestuses tähendas see 21. kohta 131 meeskonna seas.

Jekabpilsi rajal sõidetud rallikrossi Läti-Leedu meistrivõistluste teisel etapil sai Andreas Aulik (Volkswagen Golf) klassis Super 1600 kolmanda koha. Võitis Rytis Gurklys. Yaris Cupi arvestuses oli Elisabeth Tamm seitsmes.

Soome RX Masters sarja etapil Honkajoel sai Andri Õun klassis KRC 4WD B-finaalis neljanda ja Valdur Reinsalu (mõlemad Ford Ka) kuuenda koha ning A-finaali nad ei pääsenud.

Alar Hermanson / Andre Vare (GAZ-24) said Tšehhis sõidetud ajalooliste autode rallil Cesky Krumlov 18. koha ja olid klassi B5 parimad.

The post Eestlaste rahvusvahelised tulemused: Mark Dubnitsiki EM-etapil kaheksas; Martin Rump Nürburgringi ööpäevasõidus teine appeared first on Eesti Autospordi Liit.