Nädalavahetusel võistlesid Eesti rallisõitjatest lisaks Ott Tänakule / Martin Järveojale ka Georg Linnamäe ja Robert Virves. Kardisportlased jõudsid Itaalias peetud võidusõidul finaali.

Ott Tänak / Martin Järveoja (Ford Puma Rally1) lõpetasid autoralli MM-sarja avanud Monte Carlo ralli viienda kohaga.

Ralli võitsid Sebastien Ogier / Vincent Landais (Toyota GR Yaris Rally1) ajaga 3:12.02,0, Tänak / Järveoja kaotasid neile kaks minutit ja 34,9 sekundit.

Norras sõidetud Rally Elverumil said Georg Linnamäe / James Morgan (Hyundai i20 Rally2) neljanda koha ning Robert Virves / Hugo Magalhaes (Ford Fiesta Rally2) olid seitsmendad. Kaotust ralli ajaga 1:28.40,2 võitnud norralastele Frank Tore Larsenile / Torstein Eriksenile (Volkswagen Polo GTI R5) oli neil vastavalt 1.29,2 ja 3.26,1.

Itaalias Lonatos sõidetud kardispordi Winter Cupil sai Ken Oskar Algre klassi KZ2 12. koha ning Roland Kuklane oli OK-s 16.

The post Eestlaste rahvusvahelised tulemused: rallisõitjad MM-etapil ning Norra meistrivõistlustel, kardisportlased Itaalias appeared first on Eesti Autospordi Liit.