Eesti autosportlased võistlesid nädalavahetusel kardivõistlustel Rootsis ja Itaalias ning rallidel Portugalis ja Leedus.

Markus Kajak saavutas esikoha Rootsi kardiliiga (Swedish Kart League) avaetapil Kristianstadis klassis KZ2. Tristan Hildebrand sai klassis Junior60 17. koha (IAME arvestuse kolmas). Esimeses oli 32, teises 47 osalejat.

Itaalias sõidetud WSK Super Masters Seriesi etapil oli Roland Kuklane klassis OK 30. kohal

Autoralli Leedu meistrivõistluste etapil, Rally Visaginasel said Slava Popov / Aivar Järvet (Mitsubishi Evo X) klassis AWD kolmanda koha. Enn Pärnamägi / Andreas Liimann (AZLK-2140) oli ajalooliste autode arvestuse neljandad.

Autoralli Portugali meistrivõistluste etapil, Rali Terras d’Aboboreiral said Kevin Saraiva / Beatriz Pinto (Peugeot 208 Rally4) üheksanda koha, Joosep Ralf Nõgene / Aleks Lesk (Peugeot 208 Rally4) katkestasid.

The post Eestlaste tulemused välismaal: Markus Kajak võitis Rootsis, rallisõitjad võistlesid Leedus ja Portugalis appeared first on Eesti Autospordi Liit.