Eestlaste tulemused välissvõistlustel: drift, rallikross ja kardisport

Lisaks juba varem kajastatud uudistele osalesid Eesti võidusõitjad Drift Mastersi Euroopa meistrivõistluste etapil Iirimaal, rallikrossi Läti-Leedu meistrivõistluste etapil Lätis, krosskartide Põhja-Euroopa sarja etapil Norras ja kardispordi Champions of the Future võistlusel Tšehhis.

Drift Mastersi Euroopa meistrivõistluste avaetapil jõudsid Oliver Randalu ja Kevin Pesur kvalifikatsioonist edasi 32 parema hulka, kuid 16 hulka ei pääsenud. Etapi võitis Piotr Wiecek.

Kardisportlane Mark Dubnitski võistles Champions of the Future võistlusel Trineci rajal Tšehhis, lõpetades klassi OK finaali 20. kohaga.

Armin Raag osales krosskartide Põhja-Euroopa tsooni (NEZ) meistrivõistluste etapil Norras, kus sai 125 cm3 klassis 17. koha.

Rallikrossi Läti-Leedu meistrivõistluste etapil Bikernieki rajal võitis Teet Vare krosskartide võistluse, Kristo Kütt oli kolmas. Supercaris sai Arvo Kask neljanda, Valdur Reinsalu viienda, Andri Õun seitsmenda ja Raini Roomets üheksanda koha. Albert Ako Kokk oli Yaris Cupis kuues, Andreas Aulik Super 1600-s samuti kuues. BMW RX 3000 klassis sai Mait Buddell 18. koha.

The post Eestlaste tulemused välissvõistlustel: drift, rallikross ja kardisport appeared first on Eesti Autospordi Liit.