Egon Kaur lõpetas Rootsi ralli kümnenda kohaga

Egon Kaur / Silver Simm (Volkswagen Polo GTI) lõpetasid Rootsi MM-ralli eestlastest kõrgeima, kümnenda kohaga. WRC2 arvestuses olid nad neljandad.

Georg Linnamäe / James Morgan (Volkswagen Polo GTI) said üldjärjestuse 11. ja WRC2 viienda tulemuse.

Ott Tänak / Martin Järveoja (Hyundai i20 N Rally1) olid sunnitud avapäeval hübriidsüsteemi rikke tõttu katkestama ja naasma võistlusele superralli süsteemis. Kokkuvõttes said nad 20. koha, kuid võitsid punktikatse.

Robert Virves / Aleks Lesk (Ford Fiesta Rally3) pidid pärast rajalt väljasõitu samuti naasma superralliga ja lõpetasid võistluse JWRC kuuenda tulemusega, absoluutarvestuses oli koht 34.

Ralli üldvõidu saavutasid Kalle Rovanperä / Jonne Halttunen (Toyota GR Yaris Rally1).

The post Egon Kaur lõpetas Rootsi ralli kümnenda kohaga appeared first on Eesti Autospordi Liit.