Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

EST1 Racing osales esimese Eesti tiimina Saksamaa Porsche Carrera Cupi võistlusel

EST1 Racing osales nädalavahetusel esimese Eesti meeskonnana Saksamaal Sachsenringi ringrajal maineka Porsche Carrera Cup Deutschland sarja võistlusel.

Roolis oli EST1 Racingu esipiloot Alex Reimann, kes on ennast sellel aastal juba tõestanud Monza 12 tunni kestvussõidu teise kohaga ja GT Cup Open sarjas, võites oma esimese stardi Paul Ricardi rajal.

Hoolimata asjaolust, et tegu oli Reimanni jaoks uue rajaga ning ajasõidule eelnes vaid üks treening, suutis ta lõpetada sõidu 30 osaleja seas 20. kohaga ja uustulnukate (rookie) arvestuses oli kuues.

2024. aastal plaanib meeskond osaleda Carrera Cup Deutschlandis kahe Porsche 992 GT3 Cup autoga. Üks sõitja on Alex Reimann, teise sõitja nimi jääb esialgu saladuseks.

EST1 Racingu järgmine võistlus on Autodromo Nazionale Monza ringrajal toimuv GT Cup Open võistlus 24. septembril ja sellele järgneb võistlus Circuit de Barcelona-Catalunyal 22. oktoobril.

The post EST1 Racing osales esimese Eesti tiimina Saksamaa Porsche Carrera Cupi võistlusel appeared first on Eesti Autospordi Liit.